جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس دانشگاه آزاد رشت : همه استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد رشت به تدریج واکسن کرونا دریافت می کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ محمد دوستار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان در نشست خبری با تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران گفت: برای فصل تحصیلی جدید دانشگاه ، پیش بینی می‌شود تا آخر شهریور همه دانشجویان و استادان این دانشگاه در برابر ویروس کرونا واکسینه شوند.

وی با با بیان اینکه برگزاری کلاس‌های حضوری در دانشگاه آزاد اسلامی منوط به تصمیم ستاد ملی و استانی مدیریت و مقابله با کروناست، افزود: با وجود موج سنگین کرونا در کشور، پیش بینی می‌شود سال تحصیلی جدید، ترکیبی و به صورت حضوری و مجازی برگزار شود. 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان در ادامه با اشاره به تحصیل ۳۲ هزار دانشجو در واحد‌های این دانشگاه گفت: این دانشگاه ۱۵ مرکز و واحد ، ۸۵۰ عضو هیات علمی، ۵ مرکز تحقیقاتی، ۳ مرکز رشد و یک سرای نوآوری دارد.

دوستار با اشاره به طرح پویش دانشگاه آزاد در ایجاد ارتباط بین دانشگاه و صنعت، گفت: با مذاکرات صورت گرفته در این طرح، دانشجویان همزمان، هنگام تحصیل، در صنعت نیز به صورت عملی فعالیت می‌کنند. 

وی افزود : در حال حاضر  ۲۵۰ دانشجوی خارجی در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند و در آینده این تعداد به هزار نفر افزایش خواهد یافت.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان