جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان املش درآیین تجلیل ازخبرنگاران گفت: رمز موفقیت خبرنگاران، ارتباط تنگاتنگ با مردم است.

محمد رنجبر نیاول روز سه شنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران افزود: اگر مسئولان نیز در ایجاد ارتباط با مردم بیشتر تلاش کنند حل مشکلات مردم با کمترین هزینه ها مرتفع خواهد شد و رضایتمندی بیشتری را در برخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران درعین حال که بیشترین خدمات را درسطح منطقه ای رقم می زنند درسطح ملی و جهانی نیز تأثیر بسزایی دارند گفت: خبرنگار جغرافیا نمی شناسد و فعالیت رسانه ای تمامی مرزها را پشت سر می گذارد. 

فرماندار املش با گرامیداشت شهید محمود صارمی و زحمات این شهید گرانقدر در امر اطلاع رسانی گفت: بدون تردید خبرنگاران ضمن حضور در تمام عرصه ها حتی عرصه های خطرناک همچون جنگ جانانه تلاش می کنند تا اخبار را به موقع و درکمال صحت و سقم به مردم عرضه کنند.

رنجبر بر نقش خبرنگار ابرای توسعه اشاره کرد و افزود: برای خدمت رسانی بهتر به مردم لازم است مسئولان به طور مداوم از اصحاب رسانه نظر خواهی کنند.

وی همچنین اظهار داشت: خبرنگاری موفق است که بیشترین تعامل را با مردم داشته باشد

سید عباس موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش گفت: ما در طول خدمت خود تلاش کردیم تا مشکلات خبرنگاران راحل کنیم و در این مسیر کاستی هایی بوده که شاید توان ما نیز همی میزان بود.

وی با ارشاره به بیمه کردن بیش از ۱۰۰ نفر از خبرنگاران و هنرمندان شهرستان املش و برخورداری ۷۰ نفر از هنرمندان و خبرنگاران از هنر کارت ، از واکسینه کردن ۳۰ نفر از خبرنگاران در هفته گذشته در مقابل کرونا خبر دادند.

در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه ، خبرنگاران مهمترین دغدغه ها و مشکلاتشان را دز سطح شهرستان عنوان کردند. در پایان مراسم از خبرنگاران شهرستان املش ازسوی فرماندار تجلیل به عمل آمد.

شهرستان املش با ۲بخش مرکزی و رانکوه و با جمعیت ۴۴ هزار نفر در۷۰ کیلومتری شرق مرکز گیلان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان