جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان مشکلات امروز جامعه را چند وجهی توصیف کرد و گفت: در حل مسائل اجتماعی رسانه بهترین بستر محسوب می شود و باید به این فضا اعتماد کرد.

سرهنگ مجید رسول زاده روز دوشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز گیلان اظهار داشت: آگاهی بخشی ، اعتماد سازی انتقال صحیح اطلاعات در فضای متشنج خبری امروز برای آرامش جامعه و مدیریت مشکلات امری حیاتی است که فقط از بستر رسانه امکان پذیر می باشد.

وی ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ادامه داد: فضای اجتماعی امروز بیش از هر چیزی نیازمند آگاهی و اطلاعات سالم است که می توان با کمک رسانه ها به خصوص رسانه های دلسوز این فضا را ایجاد کرد.

برای کاهش مشکلات اجتماعی مسئولان پای کار باشند 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان مشکلات امروز جامعه را چند وجهی توصیف کرد و گفت: برای کاهش دغدغه ها و آسیب های اجتماعی لازم است مسئولان پای کار باشند. 

سرهنگ رسول زاده اظهار داشت: با وجود اینکه گیلان یکی از امن ترین استان های کشور محسوب می شود اما همانند سایر استان های دیگر، از معضلات اجتماعی گوناگونی رنج می برد.

وی ریشه اغلب معضلات و آسیب های اجتماعی گیلان به خصوص در حوزه خانواده و جوانان را اقتصادی عنوان کرد و گفت: برطرف شدن دغدغه های اقتصادی بخش قابل توجهی از نارسایی های اجتماعی را برطرف خواهد کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان همچنین به بحران کرونا به عنوان مهم ترین چالش اجتماعی و اقتصادی اشاره کرد و گفت:بحران کرونا نیز بر اقتصاد استان گردشگرپذیر و پویای گیلان لطمات زیادی وارد کرده که شامل خسارات عمیق به کسب و کارهای مربوط به این بخش ها وارد شده است.

سرهنگ رسول زاده در ادامه به برگزاری اتنخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه انتخابات نیز در گیلان در آرامش کامل برگزار شد و یکی از استان های برتر در این بخش بودیم.  نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان