جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر گفت: نامگذاری سالروز شهادت شهید صارمی بعنوان روز خبرنگار، فرصتی برای بیان ارزش های جامعه است که این رسالت مهم و پاسداری از آن بر عهده اصحاب رسانه می باشد.

 به گزارش خبرنگار ایرنا، محمودقاسمی در آئین تجلیل خبرنگاران و فعالان عرصه مطبوعات و رسانه این شهرستان افزود: خبرنگاران و فعالان عرصه خبر همیشه کمک کار ما بوده اند و در سخت ترین مأموریت ها کنار مدیران هستند.

 وی با اشاره به مطالبه گری مردم از طریق رسانه گفت: مردم به رسانه اعتماد دارند و مطالبات خودشان را از طریق آن دنبال می کنند که این موضوع نشان از محبوبیت قشر خبرنگار در جامعه دارد.

 فرماندار رضوانشهر افزود: نامگذاری سالروز شهادت خبرنگار ایرنا، شهید محمودصارمی به عنوان روز خبرنگار، فرصتی برای بیان ارزش های جامعه است که این رسالت مهم و پاسداری از آن بر عهده اصحاب رسانه می باشد.

قاسمی با اشاره به تلاش بی وقفه خبرنگاران در تمامی زمینه ها گفت: خبرنگاران زحمات کادر درمان، و حضور مردم در پای صندوق های رأی و دیگر صحنه ها را بدرستی منعکس کردند و در خنثی سازی اقدامات رسانه ای دشمن بسیار خوب عمل می کنند.

 در پایان از زحمات خبرنگاران شهرستان رضوانشهر تجلیل شد.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان