جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مسئول سازمان بسیج دانشجویی گیلان با بیان اینکه جشنواره ققنوس در شناسایی و استعدادیابی افراد در عرصه هنر کمک می کند، گفت: هنر ابزار مهمی در انتقال ارزش های انقلابی است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی نیازمند عصر یکشنبه در آئین اختتامیه ششمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس استان گیلان با بیان اینکه این جشنواره در شناسایی، استعدادیابی و شکوفایی آن در عرصه هنر کمک می کند، گفت: هنر ابزار مهمی در حوزه انتقال مفاهیم به ویژه ارزش های انقلابی است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان با اشاره به اینکه پایه و اساس حوزه فرهنگ، ادبیات و هنر است، بیان کرد: تئاتر، نماهنگ و فیلم های کوتاه تولید شده در این جشنواره از سطح کیفی خوبی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه توانمندسازی افراد با ایجاد انجمن ها در دستور کار این جشنواره است، بیان کرد: آثار هنری در خیابان ها و میادین شهری که در مناسبت های مختلف در معرض دید عموم قرار می گیرد، از نتایج این جشنواره است.

نیازمند با بیان اینکه زیبایی ها در عرصه هنر باید به خوبی تبیین شود، اضافه کرد: این زیبایی صرفاً نشان دادن اوضاع مساعد نیست بلکه نشان دادن صبر و تحمل در مشکلات نیز مدنظر است .

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان به اهمیت شناخت جهت ها در آثار هنری اشاره کرد و افزود: آثار هنری که بر اساس فطرت انسان ها ساخته شده، مؤثرتر و ماندگارتر می شود.

وی با بیان اینکه هنرمندان باید با فهم درست حقیقت، آن را در جامعه تبلیغ کنند، ادامه داد: برای بیان حقیقت باید در قبال فرم و مضمون متعهد باشیم زیرا در این صورت اثرگذاری آن افزایش می یابد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان