جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده مرکز آموزش تخصصی دریایی باقرالعلوم نیروی دریایی رشت، خبرنگاران را سربازان جنگ نرم در عرصه رسانه دانست و گفت: مقابله با هجمه های فرهنگی دشمن علیه نظام رسالت خبرنگاران است.

به گزارش خبرنگار مهر، دریادار دوم ستاد مهدی شعبان نژاد ظهر یکشنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران با اشاره به اهمیت رسانه در دنیا، اظهار کرد: امپراطوری رسانه در دنیا به دنبال نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی افزود: با توجه به شرایط کنونی جامعه و فعالیت رسانه هایی که در تدارک فراهم سازی خوراک فکری برای جهان در جهت ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند خبرنگاران رسالتی مهم بر عهده دارند.

امیر شعبان نژاد با تاکید بر اینکه نقش مهم و گسترده رسانه ها بر هیچکس پوشیده نیست، ادامه داد: اقداماتی که رسانه های دنیا علیه جمهوری اسلامی تحت عنوان جنگ نرم راه انداخته اند گسترده است اما وظیفه ما در برابر این هجمه گسترده این است که پدافند مناسب را در برابر حملات رسانه ای دشمنان در اختیار داشته باشیم که این مهم بر عهده اصحاب رسانه است.

وی با بیان اینکه گاهی اوقات از اصحاب رسانه به غلط به روابط عمومی یاد می شود، تصریح کرد: جنگ نرم و مقابله رسانه ای با هجمه های فرهنگی دشمن از رسالت های خبرنگاران است.

امیر شعبان نژاد با اشاره به اینکه خبرنگاران سربازان فضای رسانه هستند، گفت: خبرنگاران باید رسالت خود را به نحو احسنت اجرا کنند تا علاوه بر خنثی سازی نقشه های دشمن در فضای رسانه، برای جوانان میهن نیز بسترهای لازم آموزشی و رسانه ای و خوراک مناسب فکری اسلامی را برای جوانان فراهم سازند.

در پایان از جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان گیلان تجلیل شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان