جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه هیچ مراسم عزاداری در گیلان تعطیل نمی شود، گفت: مراسم های ویژه ماه محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی در این استان برگزار می شود.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان، حجت الاسلام و المسلمین سعید مهدوی عصر روز شنبه در همایش ستایشگران و مداحان گیلان در رشت افزود: عاشقان ابا عبدالله با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، بهداشت روح و جسم را توامان نهادینه خواهند کرد و هیچ جلسه عزاداری تعطیل نخواهد شد.

وی با بیان اینکه طبق فرمایشات رهبری، جنگ تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی توسط دشمنان شدت گرفته است، اضافه کرد: فعالیت شبکه های معاند علیه دین و با هدف جلوگیری از برگزاری مراسم های ماه محرم شروع شده است و باید با آن مقابله کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری مراسم های ماه محرم و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی اظهار کرد: مداحان در نگاه دینی، فرهنگ سازانی هستند که دل های مردم را در تقابل با هجمه دشمنان دین صیقل می دهند.

وی با بیان اینکه محافل عزای اهل بیت (ع) امسال باید پرشور برگزار شود و این موضوع منافاتی با رعایت پروتکل های بهداشتی ندارد ادامه داد: قشر مذهبی در رعایت موارد و دستورات بهداشتی پیشتاز هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان مداحان را یکی از اقشار آسیب دیده در دوران کرونا نام برد و افزود: با وجود همه مشکلات، نهضت تبلیغی را تعطیل نمی کنیم.

همایش ستایشگران و مداحان گیلان عصر امروز به مناسبت فرارسیدن ماه محرم از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان