جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- جانشین فرمانده سپاه پاسداران در قرارگاه امام علی (ع) گفت: جبهه دفاع از حرم اهل بیت (ع) دوران دفاع مقدس تکرار کرد و شهدا نشان دادند اسلام در هر جغرافیایی مدافع دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسین غیب پرور عصر شنبه در مراسم سالگرد شهادت شهید مدافع حرم مرتضی حسین پور شلمانی «حسین قمی» اظهار کرد: انقلاب اسلامی موجبات راه افتادن موج شهادت طلبی و رزمندگی در جامعه را فراهم ساخت.

وی افزود: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی بعد از پیروزی انقلاب و در دوران دفاع مقدس نشان دادند که در دفاع از مکتب پیامبر پیشتاز هستند.

سردار غیب پرور همچنین ادامه داد: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی عرصه جدیدی برای دفاع از اسلام ایجاد کرد تا جایی که تنها استان گیلان هشت هزار شهید تقدیم انقلاب کرد.

وی با بیان اینکه میانگین سن شهدای کشور ۲۱ سال و نیم است، اضافه کرد: وقتی به ده ها هزار وصیت نامه شهدا مراجعه می کنیم اسلام خواهی را در آنها در بالاترین مرتبه می بینیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در قرار گاه امام علی (ع) با بیان اینکه دوران دفاع مقدس عرصه جدیدی را برای بروز روحیه شهادت طلبی و جهاد در بین جوانان ایجاد کرده بود، گفت: برخی از ما بعد از جنگ دچار اشتباه شدیم و فکر کردیم با پایان جنگ پرونده ایثارگری و شهادت طلبی بسته شده است.

وی ادامه داد: با باز شدن جبهه دفاع از حرمین اهل بیت و با وجود فاصله هزاران کیلومتری با ایران اسلامی، دوران دفاع مقدس تکرار شد.

سردار غیب پرور با بیان اینکه جوانان ما در دفاع از حرمین شریفین نشان دادند که اسلام در هر جغرافیایی باشد مدافعان آن نیز هستند، تاکید کرد: خداوند شهدا را به عنوان نشانه برای ما قرار داده ما گذاشته تا راه را گم نکنیم.

وی اضافه کرد: امروزه شاهدیم که در عصر تکنولوژی انسان های برومندی به پا می خیزند که نشان دهند مکتب حسین (ع) زنده است و معتقدم امثال این شهدا به ندرت تکرار می شوند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان