جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا - ایرنا - امام جمعه موقت آستارا گفت: اجرای طرح صیانت از فضای مجازی به صورت کارشناسانه و با در نظر گرفتن منافع مردم ضروری است.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام ناصر صالحی در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلی آستارا افزود: نمایندگان مجلس باید این طرح را قبل از تصویب، به صورت دقیق کارشناسی کنند تا شاهد ساماندهی فضای مجازی باشیم و کشورهای دیگر نتوانند به اطلاعات ما دسترسی پیدا کنند.

وی با اشاره به برگزاری آئین های تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری، افزود: با وجود اینکه هنوز با شکل گیری دولت اسلامی فاصله داریم، اما در تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری شعارهای اصلی انقلاب احیا شد و امیدواریم به واسطه انقلاب اسلامی در دنیا تمدن ساز باشیم.

وی بیان کرد: در دولت اسلامی باید رشوه خواری ریشه کن شود و خدمت به مردم، بدون هرگونه منت سرلوحه امور مسئولان باشد و ارباب رجوع به معنای واقعی تکریم شود.

امام جمعه موقت آستارا افزود: آمریکا در سال های گذشته به دنبال تغییر رژیم و ساختار و دگرگونی در فضای سیاسی ایران بود و ناکام ماند اما کم رنگ کردن قدرت هسته ای و موشکی ایران را پیگیر است و در این حوزه ها هم شکست خواهد خورد.

صالحی در بخش دیگر سخنانش با اشاره به توان دفاعی ایران، گفت: نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی با اقتدار از تمامیت ارضی کشور دفاع می کنند و رژیم صهیونیستی و کشورهای مستکبر به اقتدار ایران واقف هستند.

او همچنین با اعلام اینکه عزاداری برای امام حسین (ع) در شرایط کرونایی تعطیل نخواهد شد، اظهار کرد: مساجد و هیات های مذهبی آستارا آئین های ماه محرم را همانند سال های گذشته با تغییر برخی شیوه ها و با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا خواهند کرد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان قرار دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان