جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا - ایرنا - نمایشگاه عملکردها و توانمندی های پایگاه شهید فیض اللهیان به عنوان پایگاه نمونه بسیج شهرستان آستارا، طی آئینی با حضور مسئولان دایر شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرمانده سپاه ناحیه آستارا روز جمعه در آئین افتتاح نمایشگاه بسیج در محوطه مسجد فاطمه زهرا (س) شهر لوندویل گفت: پایگاه مقاومت شهید فیض اللهیان از نظر عملکرد در بین ۶۴ پایگاه شهرستان، به عنوان پایگاه برتر انتخاب و به جشنواره استانی پایگاه های اسوه استان گیلان معرفی شده است.

سرهنگ بهزاد قنبری افزود: بسیجیان این پایگاه در مقابله با شیوع کرونا و سازندگی در مناطق محروم موفق عمل کرده اند و امروز همه بسیجیان در طرح واکسیانسیون عمومی در کنار نیروهای بهداشت و درمان فعالیت می کنند.

وی بیان کرد: پایگاه های بسیج این شهرستان با اقدامات جهادی در زمینه های اقتصاد مقاومتی، ترویج سبک زندگی اسلامی و برنامه های اردویی، ورزشی، تربیتی، محرومیت زدایی، درمانی و کمک به مردم و محرومین پیشگام هستند.

امیرحسین خلج فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید فیض اللهیان لوندویل نیز گندزدایی معابر با ۶۵ هزار لیتر ماده ضدعفونی برای مقابله با کرونا، ساخت یک واحد مسکونی و تکمیل و تعمیر چهار واحد مسکونی دیگر، توزیع یکهزار بسته معیشتی، کمک به رونق کسب و کارهای محلی و ویزیت رایگان بیماران با همکاری پزشکان بسیجی را از اقدامات یک سال گذشته این پایگاه اعلام کرد.

وی افزود: گوشه ای از عملکردهای این پایگاه در قالب نمایشگاه عکس به مدت یک هفته برای بازدید علاقمندان از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در محوطه مسجد فاطمه زهرا (س) دایر شده و بخشی از نمایشگاه هم به محصولات صنایع دستی نظیر گلیم و حصیر اختصاص یافته است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان