جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گیلان با تأکید بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در اقامه نماز جمعه رشت گفت: نماز جمعه در شهرهای قرمز در فضای باز با پذیرش ۷۰ نفر و در شهرهای نارنجی در فضای باز با پذیرش ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین ولی عادلی امروز در جمع با خبرنگاران  با اشاره به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی برای اقامه نماز جمعه در شهرهای قرمز و زرد اظهار کرد: در ادامه همکاری با ستاد مبارزه با ویروس کرونا و برابر ابلاغیه شماره ۲۷۸۷۵ مورخ ۱۴۰۰/۲/۲۵ وزیر  کشور، در شهرهای قرمز در فضای باز با پذیرش ۷۰ نفر و در شهرهای  نارنجی در فضای باز با پذیرش ۱۰۰ نفر نماز جمعه این هفته  برگزار می شود.

  وی با تأکید بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در اقامه نماز جمعه  رشت گفت: نماز جمعه این هفته رشت در مصلی این شهر و  به امامت حضرت آیت الله فلاحتی برگزار می شود. 

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گیلان با اشاره به نحوه برگزاری نماز جمعه در شهرهای زرد افزود: نماز جمعه این هفته در شهرهای زرد با رعایت فاصله گذاری و دستورالعمل های بهداشتی اقامه می شود. 

عادلی، یکی از شروط برگزاری نماز جمعه را حفظ سلامت نمازگزاران دانست و بیان کرد: یکی از تأکیدات مقام معظم رهبری در برگزاری نماز جمعه رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بوده و باید این امر در اقامه نماز جمعه رعایت شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان