جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - مدیرکل راهداری گیلان گفت: تکمیل سه پل شهرستان املش که در سیلاب سال های اخیر تخریب شد تا پایان سال تکمیل و بهره برداری می شود.

فریبرز مردای درحاشیه بازدید ازپل تخریب شده کیازنیک شهرستان املش به خبرنگار گفت: پل کیازنیک املش که این شهرستان را به دهستان لات لیل بخش اطاقور لنگرود متصل می کند که مهر سال 97 بر اثر سیلاب تخریب شده بود و احداث آن با ۸۰ متر طول و با پیش بینی اعتبار هشت ونیم میلیارد تومانی از سال ۹۹ آغاز شد که تاکنون با اختصاص چهار میلیارد تومان ۴۰ درصدپیشرفت فیزیکی داشته است .

وی افزود : برای تکمیل این پروژه به حدود چهار میلیارد تومان دیگر اعتبار مالی نیاز است و پیش بینی می شود در صورت تامین اعتبار تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان ادامه داد: پل کشاورز رانکوه املش که تنها پل ارتباطی چند روستا از جمله گرکرود، رودگوابر، ورکوره ، شبخوس سرا، جمشید آباد و گلستان سرا با مرکز شهر است نیز بر اثر سیلاب اوایل پاییز سال ۹۸ تخریب شد که بازسازی آن به طول ۵۰ متر و پیش بینی اعتباری هشت و نیم میلیارد تومان از سال ۹۹ آغاز شد و هم اکنون با ۷۰ درصد پیشرفت تا سه ماه آینده تکمیل و دردهه فجر امسال افتتاح شود.

مرادی با اشاره به پل آسیب دیده لرداسرای بخش رانکوه املش براثر سیل اوایل پاییز ۹۸ گفت: این پل با ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار این پل اصلاح و مقاوم سازی شد و در هفته دولت در ماه آینده افتتاح می شود.

شهرستان املش با۲بخش مرکزی ورانکوه وبا جمعیت ۴۴ هزارنفردر۷۰ کیلومتری شرق مرکزگیلان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان