جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،در مراسمی اسناد ۲۳ هکتار از زمین های ملی روستای تیمورکوه آلیان فومن که در داخل طرح هادی این روستا قرار داشت به بنیاد مسکن این شهرستان تحویل داده شد. محسنی فرماندار فومن در این مراسم با اعلام ...

به گزارش ۸دی،در مراسمی اسناد ۲۳ هکتار از زمین های ملی روستای تیمورکوه آلیان فومن که در داخل طرح هادی این روستا قرار داشت به بنیاد مسکن این شهرستان تحویل داده شد.

محسنی فرماندار فومن در این مراسم با اعلام اینکه اجرای این طرح برای سرعت دادن به خدمات عمرانی و آبادانی روستا های حاشیه جنگل ها بسیار تاثیر گذار است گفت: اسناد زمین های ملی در ۱۰ روستای دیگر این شهرستان در دست بررسی است و زمین های ملی داخل طرح هادی این روستا ها نیز در آینده نزدیک به بنیاد مسکن واگذار می شود.

خلیل بهروزی فر نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم گفت: اجرای چنین طرح هایی ضمن صیانت از زمین های ملی توسط خود روستائیان، از مهاجرت روستائیان به شهر ها جلوگیری کرده و در بسیاری روستا ها باعث مهاجرت معکوس روستائیان از شهر به روستا خواهد شد.

علی داودی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فومن هم در این مراسم گفت: روستای تیمور کوه آلیان فومن ۵۵ هکتار زمین ملی جنگلی دارد که ۲۳ هکتار آن در داخل طرح هادی این روستا قرار داشت که در قالب ماده ۴ قانون ساماندهی تولید و عرضه مسکن، اسناد آن به بنیاد مسکن تحویل داده شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان