جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت _ ایرنا_ نخستین مرحله تزریق واکسن کرونا خبرنگاران گیلان "دوز اول" از امروز در این استان آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، واکسیناسیون کرونا خبرنگاران از عصر امروز در تالار پاسارگاد در جاده پیربازار رشت آغاز شده و تا فردا ادامه دارد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با شبکه های بهداشت شهرستان های گیلان نیز در رابطه با واکسیناسیون خبرنگاران استان هماهنگی لازم انجام شده که خبرنگاران در این فرصت اعلام شده باید برای تزریق واکسن اقدام کنند. 

فیروز نصیرزاده اظهار داشت: خبرنگاران در خط مقدم مبارزه با  بیماری کووید ١٩ برای پوشش خبری و اطلاع رسانی به مردم در ارتباط با این بیماری تلاش کردند که جای قدردانی دارد.

بر اساس آخرین آمار بیش از یکهزار و ۴۷۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های گیلان بستری هستند.

پرچم قرمز کرونا نیز از یک ماه اخیر تاکنون در ۱۶ شهرستان گیلان شامل رشت، خمام، لنگرود، ماسال، فومن، سیاهکل، لاهیجان، آستانه اشرفیه، صومعه سرا، شفت، رضوانشهر، تالش، رودسر، رودبار، بندانزلی و آستارا برافراشته شده و این شهرستان ها به لحاظ رنگ بندی، قرمز "خیلی پرخطر" کرونایی هستند.

هم اکنون تنها یک شهرستان گیلان "املش" در رنگ بندی نارنجی "پرخطر" کرونایی قرار دارد، اما کارشناسان بهداشتی در این استان می گویند: تعداد بیماران در این شهرستان نیز رو به افزایش بوده و تصور بر این است که همه شهرستان های گیلان قرمز باشد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان