جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - رئیس هیات فوتبال استان گیلان گفت: کلاس مربیگری فوتبال درجه C آسیا در رشت آغاز شد.

قربانعلی الماس خاله روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این کلاس مربیگری فوتبال که به صورت ویبنار در رشت آغاز شده ، ۲۴ مربی حضور دارند که آموزش های لازم دوره مربیگری این رشته را فرا می گیرند. 

وی افزود: علی نصرپاک مدرس رسمی فدراسیون فوتبال به عنوان مدرس دوره مربیگری درجه C آسیا در رشت حضور دارد که مربیان حاضر در این کلاس، زیر نظر این مدرس دوره خود را سپری می کنند و همچنین احسان میرزاده نیز به عنوان دستیار در این دوره حضور یافته است.

وی ادامه داد: کلاس مربیگری فوتبال درجه C آسیا هم اینک در بخش تئوری در رشت آغاز شده که این دوره به مدت ۶ روز به طول می انجامد و پس از آن نیز، مربیان حاضر در این دوره باید کلاس عملی را پشت سر بگذارند.

رئیس هیات فوتال استان گیلان بیان کرد: کلاس مریگیری فوتبال درجه C آسیا در بخش عملی نیز به مدت هفت روز به طول می انجامد و پس از آن از شرکت کنندگان امتحان گرفته و در نهایت به نفراتی که نمره قبولی دریافت کنند، مدرک مربیگری درجه C آسیا اهداء می شود.

الماس خاله خاطرنشان کرد: طی سه سال اخیر، بیش از ۱۵۰ مربی فوتبال در گیلان در کلاس های مربیگری درجه C آسیا و حدود ۵۰ مربی این استان نیز در دوره های مربیگری فوتبال درجه B آسیا حضور یافته و این دوره ها را زیر نظر مدرسان رسمی فدراسیون فوتبال سپری کردند.

  نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان