جستجوگر خبری شهرستان شفت

تیم شاهین خزر رودسر نیم فصل لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور را با یک برد مقابل پاس گناوه به پایان رسانید.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، پرونده نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با سه شکست و یک برد برای نماینده فوتبال ساحلی گیلان بسته شد و این تیم در هفته آخر بازی ها در رودسر در دیدار با تیم پاس گناوه رفت که این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود میزبان پایان یافت.

در دیدار آخر نیم فصل برای شاهین خزر رودسر، علیرضا قربانیان یک گل و آیدین تشنه کام دو گل به ثمر رساندند و گل های پاس گناوه را احمدرضا منصورزاده و سالم قائدی وارد دروازه حریف کردند.

با این پیروزی تیم شاهین خزر رودسر اولین پیروزی خود را در این فصل تجربه کرد و در مجموع دیدارهای نیم فصل را با سه باخت و یک برد به پایان رساند.

در پایان نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور در گروه اول تیم های پارس جنوبی بوشهر با ۱۲ امتیاز، فرش حداد اصفهان با هفت امتیاز، سپاهان سمنان با سه امتیاز و تفاضل گل بهتر، شاهین خزر رودسر با سه امتیاز و تفاضل گل کمتر و پاس گناوه با یک امتیاز اول تا پنجم هستند.

در گروه دوم هم تیم مقاومت گلساپوش یزد با ۱۲ امتیاز صدرنشین شد، ایفا اردکان با هفت امتیاز در مکان دوم ایستاد و شهریار ساری با سه امتیاز عنوان سومی را در اختیار دارد.

زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر از روز سه شنبه دوازدهم مرداد تا روز سه شنبه دوم شهریور تعیین شده و باشگاه ها می توانند نسبت به جذب حداکثر سه بازیکن آزاد در صورت داشتن جای خالی در فهرست نفرهای باشگاه و رعایت سایر موارد اقدام کنند.

فصل جدید لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با حضور ۱۰ تیم در ۲ گروه پنج تیمی برگزار می شود.

انتهای پیام/۸۴٠٠۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان