جستجوگر خبری شهرستان شفت

آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردان های فنی ، معماران تجربی و کارشناسان ماده ۲۷، پایان هفته در گیلان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس اداره توسعه مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان گیلان گفت : آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردان‌های فنی و معماران تجربی در رشته‌های عمران ، معماری ، تاسیسات برقی و مکانیکی ، شهرسازی ، نقشه‌برداری ، ترافیک و کارشناسی ماده ۲۷، روز‌های ۱۳، ۱۴ و ۱۵ مرداد با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی و همزمان با سراسر کشور ، در گیلان برگزار می‌شود.

حمیدرضا موسوی عربانی افزود : این آزمون با شرکت ۱۲ هزار و ۹۰۲ داوطلب در شهر‌های رشت، تالش، آستانه اشرفیه و لنگرود برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار مهندسان ، کاردان‌های فنی و معماران تجربی در صنعت ساختمان گفت : دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی این آزمون را هر سال برای ارزیابی توان علمی و حرفه‌ای این افراد برگزار می‌کند.

این آزمون در شهر رشت ، در مجتمع دانشگاهی دانشگاه گیلان ، موسسه آموزش عالی احرار و آموزشگاه سماء ، در شهر تالش در دانشگاه پیام نور واحد تالش ، شهر آستانه اشرفیه ، در موسسه آموزش عالی مهر آستان و در شهر لنگرود در ۴ حوزه دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی لنگرود ، دبیرستان شهید رجایی ، دبیرستان امام علی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود برگزار خواهد شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان