جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گیلان گفت: ۳۰ پایگاه انتخاب رشته کنکور برای پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۱۴۰۰ در این استان در نظر گرفته شده است.

جمیل غریب روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این پایگاه ها در شهرستان های ناحیه یک و دو رشت، تالش، لاهیجان، آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لنگرود، ماسال و خمام در نظر گرفته شده است.

وی بیان داشت: پایگاه های انتخاب رشته در اطاقور، تولمات، چابکسر، حویق، خشکبیجار، دیلمان، رحمت آباد، رودبنه، سنگر، عمارلو، کلاچای، کوچصفهان، کومله، کیاشهر و لشت نشا برای پذیرفته شدگان کنکور سراسری نیز به منظور انتخاب رشته فعال می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گیلان با اشاره به حضور مشاوران در پایگاه های انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ در گیلان افزود: افزون بر ۱۰۰ مشاور در این مراکز هر مرکز دو تا چهار مشاور برای راهنمایی و ارایه مشاوره های لازم به پذیرفته شدگان کنکور در این استان حضور می یابند.

وی یادآور شد: این پایگاه ها از چهارشنبه هفته جاری فعال می شود.

کنکور سراسری ۱۴۰۰ در استان گیلان با رقابت ۳۷ و ۱۸۳ داوطلب برگزار شد.

در کنکور سراسری ۹۹، ۲ نفر از داوطلبان کنکور سراسری از استان گیلان در گروه آزمایشی زبان ، و ریاضی و فنی به ترتیب رتبه های پنجم و هشتم کشوری را به دست آورده بودند. امسال نیز می سا شفیع پور دارای دیپلم ریاضی فیزیک در آزمون گروه آزمایشی هنر رتبه چهارم را به دست آورد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان