جستجوگر خبری شهرستان شفت

گروه استان ها- رتبه چهارم کنکور هنر تلاش و ممارست را علت اصلی موفقیتش در کنکور 1400 دانست و گفت: سوالات آزمون در برخی از دروس خارج از کتاب و بسیار سخت بود.

می سا شفیع پور فومنی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، اصلی ترین علت موفقیت خود در کنکور 1400 را تلاش و مطالعه بسیار دانست و اظهار داشت: 60 درصد علت موفقیت بنده در کنکور هنر، حاصل تلاش و ممارستم بوده است.

رتبه چهارم کنکور هنر با بیان اینکه بنده بخشی از موفقیتم را مدیون کلاس های تقویتی هستم عنوان داشت: 40 درصد از موفقیتم حاصل شرکت در کلاس های تقویتی است و کلاس های کنکور و تقویتی از لحاظ آموزشی و برنامه ریزی یاریگر من بودند.

دانش آموز گیلانی خاطرنشان کرد: دانش آموزانی که به دنبال رتبه برتر در کنکور هستند ناچار به استفاده از کلاس های کنکور می شوند و بنده بخشی از موفقیتم را مدیون این کلاس ها هستم.

عدم حمایت متولیان فرهنگی از هنرمندان در گیلان؛ بسیاری از مراکز هنری سال ها بلااستفاده مانده استگله مندی مردم از عملکرد ادارات در گیلان؛ ارتقای سلامت اداری موجب رضایت مندی شهروندان می شود"دانشنامه بزرگ دفاع مقدس" در گیلان تدوین می شود

وی ضمن قدردانی از پدر و مادرش به دلیل حمایت در کسب این موفقیت افزود: خانواده بنده همواره حامی من بودند و امسال نیز به طور ویژه از لحاظ مالی و عاطفی در کنارم بودند و فضا را به گونه ای فراهم کردند تا بتوانم در آرامش درس خوانده و تمام تمرکزم را روی درسم بگذارم.

شفیع پور فومنی با اشاره به اینکه تعطیلی مدارس امسال موقعیت خوبی را برای بنده ایجاد کرد تا وقت بسیاری برای تمرکز بر روی درس ها داشته باشم افزود: بنده موافق کلاس های حضوری و اکنون نیز علاقه مند به شرکت در کلاس های حضوری در دانشگاه هستند.

رتبه چهارم کنکور هنر ابراز داشت: البته با وجود شرایط کنونی امکان آموزش حضوری میسر نیست و با وجود اینکه کلاس های حضوری از لحاظ کیفیت آموزش بسیار بهتر است اما مهم ترین موضوع حفظ سلامت افراد است.

دانش آموز گیلانی تصریح کرد: با توجه به اینکه بسیاری از مردم اکنون واکسینه نشده و حتی پس از واکسن نیز باید از برگزاری تجمعات خودداری شود آموزش های مجازی را تا زمانی که یک وضعیت سلامت پایدار در کشور ایجاد شود ترجیح می دهم.

وی درباره سطح مباحث کنکور با بیان اینکه مباحث کنکور هنر در مجموع از منابع آزاد طراحی می شود اظهار داشت: بنده برای کنکور امسال کتاب های وزارتی نظام جدید و قدیم، دایره المعارف ها، کتاب های منابع آزاد را مطالعه و همچنین در آزمون های آزمایشی نیز شرکت کردم.

شفیع پور فومنی افزود: سطح سئوالات مبحث درک عمومی هنر کنکور خوب بود اما درس ریاضی با سال های قبل متفاوت و بسیار سخت بود از طرفی برای درس ترسیم فنی، سوالات خارج از کتاب و در برخی از موارد غیرمنطقی بود.

رتبه چهارم کنکور سراسری هنر خاطرنشان کرد: همچنین برای درس خلاقیت تصویری پاسخ نامه سازمان سنجش نادرست بود و درس خلاقیت موسیقی نیز سئوالات خارج از کتاب بسیاری داشت.

وی در پایان در توصیه به کنکوری های 1401 افزود: بنده در ابتدای راه به خوبی نمی دانستم که باید چه کار کنم اما به تدریج مسیر درست را پیدا کردم و پیشنهاد من به کنکوری های 1401 این است که ابتدا تحقیق کرده و مشخص کنند که چه مسیری را برای آینده در نظر دارند.

دانش آموز گیلانی با تأکید بر اینکه دانش آموزان تنها به فکر جنبه مالی نباشند گفت: بسیاری از دانش آموزان به دلیل جنبه مالی و کاری به سراغ رشته های پزشکی و مهندسی می روند اما مهم این است که فرد در رشته ای که علاقه دارد تحصیل کرده و مسلماً در آن موفق نیز می شود.

شفیع پور فومنی تصریح کرد: توصیه من به دانش آموزانی که سال آینده کنکور دارند این است که تنها یک سال به خوبی تلاش کنند و حتماً نیز پس از تلاش و ممارست در این یک سال به خواسته خود می رسند همان طور که این اتفاق برای بنده و دانش آموزان دیگر افتاد.

به گزارش تسنیم، می سا شفیع پور فومنی از استان گیلان توانست در کنکور سراسری امسال در رشته هنر رتبه چهارم کشوری را به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام/614/شنویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان