جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده رشت و خمام در مجلس خلق حماسه های مردمی را عملکرد ارزنده شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در گیلان دانست و گفت: دولت ها وظیفه پشتیبانی از اقدامات این نهاد انقلابی را دارند.

جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را فرصتی برای بازخوانی مأموریت ها و دستاوردهای این نهاد در عمر پربرکت انقلاب اسلامی دانست.

وی با تأکید بر اینکه نهادهای مولود انقلاب بر اساس ماهیت وجودی خویش باید با قوت و قدرت مسیر انقلاب را ادامه دهند، افزود: دولت وظیفه پشتیبانی از اقدامات این نهادها را دارد.

وی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ویژه در استان گیلان را دارای کارنامه موفق و درخشان عنوان کرد و گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی علاوه بر بزرگداشت ایام الله انقلاب اسلامی و مناسبت های مختلف ملی و مذهبی همچون دهه فجر، روز قدس زمینه برگزاری راهپیمایی ها و اجتماعات مردمی که بنا به ضرورت شکل گرفته را نیز به خوبی فراهم کرده است.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه حماسه ایام الله هشتم و نهم دی ماه یکی از جلوه های ماندگار نقش آفرینی درست و به موقع شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بزنگاه دفاع از انقلاب، نظام و ولایت بود، تصریح کرد: این شورا در گیلان در مناسبت های انقلاب اسلامی با ایجاد انسجام بین دستگاه های تبلیغی، فرهنگی، اجرایی و خدماتی و همچنین دعوت از سخنرانان برجسته و مطرح ملی، نقش مهم و اثرگذاری در بسیج مردم برای حضور در صحنه دارد که عظمت و شکوه آن زبانزد است.

مهندسی تبلیغات محیطی، دیداری و شنیداری عملکرد موفق شورای هماهنگی گیلان

کوچکی نژاد، مهندسی تبلیغات محیطی، دیداری، شنیداری و مجازی با محور بزرگداشت ایام الله انقلاب را از جمله اقدامات قابل تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برشمرد و ادامه داد: این نهاد انقلابی در بسیاری از مناسبت ها توانست پررنگ و فراگیر ظاهر شود و مشارکت گسترده مردم و همکاری خوب دستگاه ها را جلب کند.

وی با اشاره به نقش پررنگ این شورا در سیاستگذاری، برنامه ریزی و ساماندهی مناسبت های انقلاب اسلامی، اضافه کرد: حضور درخشان، اثرگذار، به موقع و ماندگار این نهاد در مناسبت های تقویمی انقلاب موجب شده شاهد نهادینه شدن ایام الله در افکار عمومی جامعه بوده و مردم اعتماد لازم را به شورای هماهنگی جهت رصد اوضاع سیاسی و اجتماعی کشور داشته باشند.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس، برخی از مناسبت های سیاسی انقلاب اسلامی همچون حماسه ۹ دی را تکرار نشدنی خواند و گفت: راهپیمایی ها و اجتماعات انقلابی مردم که بنا به ضرورت و موقعیت زمانی در یک لحظه خاص به وجود آمده، با محوریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طراحی و تدارک دیده شده که نشان دهنده آینده نگری این شورا در برنامه ریزی و سیاستگذاری ایام الله انقلاب است.

وی از آیت الله جنتی به عنوان ذخیره انقلاب یاد کرد و گفت: سرمایه وجودی این شخصیت انقلابی در رأس شورای هماهنگی به اقدامات و تحرکات شورا نظم و معنا بخشیده و اگر شخصیتی مانند ایشان را در این جایگاه نداشتیم، این حد از انسجام و برنامه ریزی و اثربخشی و موفقیت را در هماهنگی ها و تبلیغات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شاهد نبودیم.

کوچکی نژاد با اشاره به حضور یک مدیر جوان و انقلابی و پرکار در رأس این شورا در استان گیلان، افزود: حجت الاسلام اشجری تسلط ویژه ای بر مسائل سیاسیی، اجتماعی و فرهنگی استان دارد.

وی ادامه داد: عملکرد مثبت و ارزنده شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در صحنه های مختلف انقلاب موجب شده مدیران استانی همکاری لازم را در هماهنگی ها، برنامه ریزی ها و تبلیغات داشته باشند که نتیجه این اتحاد و انسجام، حضور حماسی مردم در صحنه های پاسداری از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و خلق حماسه های مردمی شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان