جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به استمرار حرکت در مسیر انقلاب و رهبری از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، گفت: فعالیت های ماندگار انقلاب باید به نسل های بعد منتقل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر شنبه در دیدار رئیس و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت ۱۲ مرداد سالروز تأسیس این شورا، اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهاد متولی برگزاری مناسبت های انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان افزود: در رأس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک مجتهد قرار دارد که عمار مقام معظم رهبری و از افتخارهای نظام اسلامی است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نابسامانی مناسبت های انقلاب را ساماندهی کرد، گفت: این شورا هیچ انحرافی در مسیر انقلاب و رهبری نداشته و نیروهای آن در این مسیر مانده اند.

آیت الله فلاحتی به نبود ریزش ها در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: در رأس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انسان پاکی است و لکه سیاهی نسبت به آیت الله جنتی نمی توان یافت.

وی با تاکید بر اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مسیری را که تاکنون پیموده باید ادامه دهد، بیان کرد: فعالیت های ماندگار انقلاب اسلامی باید به نسل های بعدی برسد.

نماینده ولی فقیه در گیلان، تلاش برای رضای خدا در ایام الله های انقلاب را مهم خواند و تصریح کرد: تلاش ها در صورتی ماندگار است که برای رضای خدای باشد.

آیت الله فلاحتی، خواستار شناسایی پیشکسوتان انقلاب اسلامی شد و اظهار کرد: یکی از نهادهای مردمی که در هر استان می تواند پیشکسوتان انقلاب را شناسایی و به نسل های بعدی معرفی کند، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی با بیان اینکه حفظ صحنه های زیبای ایام های انقلاب اسلامی برای آیندگان بسیار مؤثر است، تصریح کرد: اجتماع عظیم مردم در صحنه های انقلاب را حفظ کنید و این تجربه را به سازمان های مربوطه انتقال دهید.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان