جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان در پی درگذشت هنرمند پیشکسوت استان «اکبر محبوبی فر» در پیامی تأکید کرد: آثار و صدای این هنرمند فقید برای همیشه در یاد گیلانیان ماندگار است.

به گزارش خبرنگار مهر، «سید امیر مصباح»، معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان در پیامی درگذشت هنرمند پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و رسانه استان گیلان «اکبر محبوبی فر» را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

«و هر آنچه در آسمان ها و زمین است همه ملک خداست و بازگشت همه امور (و موجودات) به سوی اوست».

کسی که رسالتش را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند تا همیشه در حافظه تاریخی مردم دیارش ماندگار خواهد شد. شاید جسم بعضی انسان ها بین ما نباشد، اما آثارشان، صدایشان، اندیشه و کلامشان تا ابد در کنارمان رژه می رود.

خبر درگذشت غمناک و اندوه بار هنرمند پیشکسوت تئاتر و تلویزیون گیلان استاد «اکبر محبوبی فر» عمیقاً موجب تألم و تأثر فراوان اینجانب شد.

این شخصیت هنرمند، عشق و هنر را درهم آمیخت و سال ها در قالب نویسندگی، بازیگر تئاتر و تلویزیون آثار برجسته ای به نمایش گذاشت، بی شک نام و آثار هنری این هنرمند ارزشمند برای همیشه در تاریخ افتخارات جامعه هنری استان گیلان ماندگار خواهد بود. اینجانب فقدان این عزیز سفر کرده را به خانواده محترم ایشان، اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر آرزومندم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان