جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به تعطیلی چند روزه مراکز تعویض پلاک، گفت: از امروز این مراکز در استان گیلان فعالیت خود را آغاز می کنند که نوبت دهی به صورت اینترنتی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ امیر طالبی صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه به دلیل شیوع دوباره ویروس کرونا طی چند روز گذشته شاهد تعطیلی مراکز تعویض پلاک، اظهار کرد: این مراکز از امروز همزمان با سراسر کشور فعالیت خود را آغاز می کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه برای دریافت خدمات این مراکز باید از طریق سایت نوبت دریافت شود، افزود: بنا بر ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر فعالیت مشاغل گروه دوم در شهرهای قرمز، تمامی مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری در استان های کشور از امروز فعالیت خود را آغاز کرده اند.

رئیس پلیس راهور گیلان با تأکید بر اینکه شهروندان باید از طریق سایت راهور ۱۲۰ و نوبت دهی اینترنتی بازه زمانی و مرکز مد نظر خود را انتخاب کنند، گفت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی و خودداری از آوردن همراه اضافی از جمله مواردی است که باید شهروندان مدنظر داشته باشند.

وی همچنین به موضوع اعتبار وکالتنامه های منقضی نیز اشاره و اضافه کرد: به تعداد روزهای تعطیل در استان به اعتبار وکالتنامه ها افزوده می شود.

سرهنگ طالبی تأکید کرد: شهروندان گیلانی نگران نبوده و بعد از دریافت نوبت اینترنتی برای دریافت خدمات تعویض پلاک به مراکز شماره گذاری پلیس راهور مراجعه کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان