جستجوگر خبری شهرستان شفت

معاون رئیس جمهور با اشاره به مراحل پایانی اتصال راه آهن رشت به انزلی و بندر کاسپین گفت: به منظور تسریع در روند تکمیل این راه آهن تأمین مالی بخشی از این پروژه به قرارگاه خاتم سپاه پاسداران انقلاب ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدباقر نوبخت  امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اقدامات خوبی در هشت سال گذشته در گیلان به انجام رسیده است، اظهار کرد: دولت در هشت سال گذشته برخی طرح های اولویت دار را در هر استان تعریف کرده و در گیلان این پروژه ها مثل راه آهن رشت قزوین به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به مراحل پایانی  اتصال راه آهن رشت به انزلی و بندر کاسپین گفت: با تلاش های صورت گرفته یک هزار میلیارد تومان برای اتصال راه آهن رشت به بندر انزلی و کاسپین در نظر گرفته شده و به زودی آماده بهره برداری است.

معاون رئیس جمهور با تأکید بر لزوم توجه به تأمین به موقع منابع مالی در پروژه اتصال راه آهن  رشت به انزلی بیان کرد: به منظور تسریع در روند تکمیل این راه آهن تأمین مالی بخشی از این پروژه  به قرارگاه خاتم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واگذارشده است.

نوبخت از تحویل یک هزار و ۷۴۰ واحد مسکن محرومین به نیازمندان خبر داد و افزود: برنامه دولت نگاه ویژه به محرومین بوده و در این راستا اقدامات خوبی هم انجام و بر این اساس از دو هزار واحد سهمیه گیلان، یک هزار و ۷۴۰ واحد مسکونی تحویل داده شده و مابقی در آستانه تحویل دادن است.

وی یکی از معضلات مهم در گیلان را مسئله پسماند دانست و بیان کرد: به گواه آمار دولت توجه بسیار جدی به حل مشکل پسماند در استان های شمالی داشته و بیشترین  اعتبارات در بخش پسماند استان گیلان در دولت تدبیر و امید بوده است.

به گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه تجهیز فرودگاه بین المللی سردار جنگل یکی دیگر از برنامه های دولت در گیلان بوده و  ۵۰ میلیارد تومان به تجهیز این فرودگاه اختصاص یافته است

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان