جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا- مرکز خدمات فناوری و کسب و کار گیلان روز جمعه با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه و ارسلان زارع استاندار گیلان گشایش یافت.

این مرکز شامل ۵۰ دفتر مجزا جهت استقرار مشاوران ، عاملان خوشه های کسب و کار ، کنسرسیوم های صادراتی استان ، فن بازارها ، کلینیک کسب و کار و برخی واحدهای صنعتی فناور و خدمت رسان همچنین دارای یک سالن آمفی تئاتر به منظور برگزاری جلسات مختلف استانی و منطقه ای نیز می باشد. 

مرکز خدمات فناوری و کسب و کار در شهرکهای صنعتی به منظور ایجاد امکانات مناسب جهت استقرار ارایه دهندگان خدمات کسب و کار شامل مشاورین ذی صلاح ، دفاتر ارتباط با صنعت دانشگاه ها همچنین دپارتمان R&D واحدهای فناور و  غیره که هر کدام به فراخور تخصص خود و نیاز واحد صنعتی قادر به ارایه خدمت در زمینه های مختلف نظیر فنی و مهندسی ، مدیریتی ، حقوقی ،بازاریابی ،آموزشی هستند در یک مکان مشخص و به جهت دسترسی سریع و آسان صنعتگران محترم  احداث شده است.
در این راستا شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان نیز اقدام به احداث مرکز خدمات فناوری و  کسب کار به مساحت سه هزار و ۸۵۳ متر مربع با مبلغ تمام شده ۱۹۰هزار میلیارد ریال از محل اعتبار ملی ، استانی و داخلی در شهر رشت مرکز استان نموده است.

۳۶شهرک و ناحیه صنعتی در گیلان وجود دارد که ۳۳شهرک و ناحیه در دست بهره بردار است .

حدود سه هزار واحد صنعتی در گیلان فعال است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان