جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون رئیس جمهور با تأکید بر لزوم بهره گیری از فناوری های نوین و شرکت های دانش بنیان برای توسعه کسب و کار، گفت: امروز با ساختارهای قدیم نمی توان در این زمینه فعالیت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر نوبخت ظهر جمعه در حاشیه افتتاح مرکز فناوری و کسب و کار گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز نمی توان با ساختارهای قدیم کسب و کار را توسعه داد، اظهار کرد: باید از فناوری های نوین و شرکت های دانش بنیان برای توسعه کسب و کارها بهره برد.

وی به افتتاح مرکز فناوری و کسب و کار گیلان اشاره کرد و افزود: افتتاح این مرکز در همین راستا بوده و انتظار می رود بتواند خدمات و حمایت های لازم را در اختیار کارآفرینان قرار دهد.

معاون رئیس جمهور با تأکید بر لزوم توجه به توسعه کسب و کارها در گیلان، گفت: باید بسترهای لازم برای این کار در سطح استان فراهم شود و این مرکز در این زمینه نقش آفرین است.

نوبخت در ادامه با افتتاح مسکن محرومان به صورت همزمان در ۱۵ استان کشور اشاره و با بیان اینکه گیلان به صورت پایلوت در این طرح انتخاب شد، اضافه کرد: مرحوم «علیرضا تابش» رئیس فقید بنیاد مسکن کشور پیش از این استاندار گیلان بود و برای تجلیل از زحمات ایشان، این برنامه ریزی صورت گرفت.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان