جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه تنها ۳۵ درصد شهروندان گیلانی از ماسک استفاده می کنند، گفت: هم اکنون هزار و ۳۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان ها بستری هستند.

آبتین حیدرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر به آخرین آمارهای کرونایی در استان گیلان اشاره و اظهار کرد: بیش از هزار و ۳۰۰ کرونایی در بیمارستان های استان گیلان بستری هستند.

وی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۳۰۰ بیمار جدید در مراکز درمانی استان بستری شده اند، افزود: متأسفانه ۲۳۰ بیمار در شرایط بد قرار داشته و تعدادی از این بیمار منتظر خالی شدن تخت های آی سی یو هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر لزوم استفاده از ماسک از سوی شهروندان در هنگام خروج از منازل، گفت: استفاده از ماسک در استان گیلان در پایین تر سطح قرار دارد.

وی با بیان اینکه تنها ۳۵ درصد از گیلانیان از ماسک استفاده می کنند، تصریح کرد: عدم استفاده از ماسک سبب شده تا تعداد بیماران کرونایی در استان گیلان افزایش یابد و طی شبانه روز گذشته حدود ۲ هزار بیمار سرپایی نیز در استان گیلان خدمات دریافت کرده اند.

حیدرزاده از شهروندان گیلانی خواست از حضور در دورهمی ها و مهمانی ها جدا خودداری کنند، ادامه داد: از دیدار با مسافرانی که در استان گیلان حضور دارند نیز باید خودداری شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان