جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- استاندار گیلان گفت: تشدید نظارت ها، رصد و پایش میدانی و راستی آزمایی شبکه توزیع مرغ از مبدأ تا مقصد باید با جدیت و به صورت مستمر انجام شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ظهر چهارشنبه در جلسه مشترک کارگروه تنظیم بازار و آرد و نان گیلان با تأکید بر لزوم جلب رضایت و افزایش اعتماد عمومی در جامعه، اظهار کرد: باید در بخش های مختلف اجرایی و نظارتی وظایف به درستی انجام شود.

وی با بیان اینکه می توانیم با پرداخت تسهیلات برای ارتقای سطح کیفیت آردهای تحویلی به نانوایی ها از تولیدکنندگان آرد حمایت شود، افزود: افزایش آموزش نانوایان، بهسازی و نوسازی دستگاه ها و نظارت های مضاعف می تواند زمینه تولید نان با کیفیت و رضایتمندی مردم را به دنبال داشته باشد.

استاندار گیلان با اشاره اینکه در این استان قطب تولید مرغ و جوجه یک روزه در کشور محسوب می شود، گفت: باید دسترسی مصرف کنندگان با نرخ مصوب به سهولت صورت گیرد.

وی ادامه داد: دولت علیرغم تنگناهای اقتصادی و اعتباری، ارز مورد نیاز نهاده ها را تأمین و برای تولیدکنندگان اطمینان بخشی ایجاد کرده، مردم نیز نباید دغدغه مند باشند.

زارع به تولید حدود ۱۱ میلیون قطعه جوجه یک روزه به صورت متوسط ماهانه در گیلان و افزایش ۲۸ درصدی این شاخص نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره و اضافه کرد: تشدید نظارت ها، رصد و پایش میدانی و راستی آزمایی شبکه توزیع از مبدأ تا مقصد باید با جدیت و به صورت مستمر انجام شود.

استاندار گیلان با تأکید بر افزایش نظارت ها بر فروش خارج از شبکه آرد توسط برخی از نانوایی ها و برخورد با متخلفان، گفت: در هر بخشی که سو نیت محرز شود، تعزیرات حکومتی پس از گزارش بازرسی ها باید با جدیت ورود کند و در صورت تکرار تخلف، به مردم نیز اطلاع رسانی شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان