جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده سپاه قدس گیلان از آمادگی 100 درصدی سپاه استان در واکسینه کردن مردم خبر داد و گفت: هرکسی که در اجرای سند ملی واکسیناسیون با ما همکاری نکند بدون شک ضدانقلاب است و در خلاف جهت منافع مردم حرکت می کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار محمد عبدالله پور صبح امروز در نخستین نشست هماهنگی با مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی استان در سالن اجلاس دانشگاه علوم پزشکی گیلان پوشش حداکثری واکسیناسیون کرونا را حائز اهمیت برشمرد و اظهار کرد: تحقق اجرای سند واکسیناسیون برای سپاه امروز همچون روزهای نخست شیوع بیماری کرونا است.

وی با بیان اینکه اگر واکسیناسیون با سرعت انجام نشود، تاب آوری مردم کاهش پیدا می کند، افزود: کندی واکسیناسیون موجب نزدیک تر شدن ما به شرایط بحرانی می شود.

 فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تلاش جهادی کادر بهداشت در اجرای سند ملی واکسیناسیون گفت: ظرفیت واکسیناسیون در گیلان در سال ۲۰ هزار دوز است اما ما شاهدیم که روزانه بیش از این میزان توسط این قشر در حال تزریق است.

عبدالله پور با تأکید بر جدی گرفتن واکسیناسیون در شهرستان ها بیان کرد: فرماندهان سپاه های نواحی از نظر ما فرمانده میدانی مدیریت واکسیناسیون کرونا هستند و هر شب باید گزارش پیشرفت اقدامات خود را به ما ارائه کنند.

وی با اذعان به اینکه واکسیناسیون ۷۰ درصدی هدف گذاری وزارت بهداشت است اما ما آمادگی داریم تا ۱۰۰ درصد مردم را نسبت به این بیماری واکسینه کنیم، تصریح کرد: هر اداره ای که در راستای واکسیناسیون کرونا عمداً یا سهواً کوتاهی و سهل انگاری کند، مسؤولش را بازداشت و با آن برخورد می کنیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هرکسی که در اجرای سند ملی واکسیناسیون با ما همکاری نکند بدون شک ضدانقلاب است و در خلاف جهت منافع مردم حرکت می کند، گفت: از امروز تا ۶۰ روز دیگر کار سپاه در تمامی بخش ها تعطیل بوده و همه خادمان مردم در سپاه در ایام تعطیل نیز پای کار هستند.

عبدالله پور با اشاره به عزم سپاه در تسریع واکسیناسیون کرونا در استان ازجمله در رشت گفت: ۴۰ مرکز واکسیناسیون در رشت مهیا شده و به سرعت واکسینه کردن مردم در این شهرستان بزرگ نیز آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/خنویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان