جستجوگر خبری شهرستان شفت

دومین محموله تانکر آب با همکاری سپاه قدس گیلان و جمعیت هلال احمر به استان خوزستان ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، پیش از ظهر امروز دومین محموله تانکر آب با همکاری سپاه قدس گیلان و هلال احمر گیلان به استان خوزستان ارسال شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در حاشیه این برنامه و در جمع خبرنگاران اظهار کرد نخستین محموله تانکر آب به همت سپاه قدس استان با همکاری جمعیت هلال احمر گیلان به خوزستان ارسال شد.

سیاوش غلامی با اشاره به اینکه هلال احمر در تمامی بحران ها در کنار مردم ایران است، گفت: استان خوزستان از چندی پیش در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته که با توجه به مشکلاتی همچون خشکسالی این استان با مشکلات عدیده ای مواجه شده است.

وی با اشاره به ارسال نخستین محموله تانکر آب به استان خوزستان افزود: هفته گذشته اولین محموله تانکر آب به استان خوزستان به همت سپاه قدس استان تهیه و توسط جمعیت هلال احمر گیلان ارسال شد و تلاش بر این است تا تقریبا با ارسال این محموله ها، شاهد بهبود وضعیت این استان باشیم.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان دومین محموله تانکر آب توسط سپاه قدس گیلان تهیه شده است، که روز جاری از سپاه قدس استان واقع در پل عراق رشت با رژه خودرویی با همکاری جمعیت هلال احمر استان خوزستان اعزام شده است

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان