جستجوگر خبری شهرستان شفت

استاندار گیلان با تأکید بر تداوم اقدامات حمایتی با هدف ارتقای کیفی آرد تحویلی به نانوایی ها گفت: فزایش بستر آموزش نانوایان با بهسازی و نوسازی دستگاه ها و نظارت های مضاعف می تواند زمینه تولید نان ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ارسلان زارع پیش از ظهر امروز در جلسه مشترک کارگروه تنظیم بازار و آرد و نان گیلان در سالن غدیر استانداری با تأکید بر ضرورت تأسی از اندیشه های مولای متقیان حضرت علی (ع) به ویژه در حکمرانی و رسالت خطیر خدمت به مردم، اظهار کرد: برای جلب رضایتمندی و اعتماد افزایی جامعه بخش های مختلف اجرایی و نظارتی باید به انجام وظایف خود به صورت مستمر و با جدیت بیشتر اهتمام ورزند.

وی بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان آرد با اقداماتی همچون پرداخت تسهیلات در جهت ارتقای سطح کیفیت بسته های تحویلی به نانوایی ها تأکید کرد و گفت: افزایش بستر آموزش نانوایان با بهسازی و نوسازی دستگاه ها و نظارت های مضاعف می تواند زمینه تولید نان باکیفیت و رضایتمندی مردم را به دنبال داشته باشد.

نماینده عالی دولت در استان با یادآوری اینکه در گیلان به عنوان قطب تولید مرغ و جوجه یک روزه، باید دسترسی مصرف کنندگان با نرخ مصوب به سهولت صورت گیرد، افزود: در چنین شرایطی که دولت علیرغم تنگناهای اقتصادی و اعتباری، ارز مورد نیاز نهاده ها را تأمین و برای تولیدکنندگان اطمینان بخشی ایجاد کرده، مردم نیز نباید دغدغه مند باشند.

استاندار گیلان افزایش نظارت ها بر فروش خارج از شبکه آرد توسط برخی از نانوایی ها و برخورد با متخلفان را مورد تأکید کرد و گفت: در هر بخشی که سوءنیت محرز شود، تعزیرات حکومتی پس از گزارش بازرسی ها باید با جدیت ورود کند و در صورت تکرار تخلف، به مردم نیز اطلاع رسانی شود.

زارع با اشاره به تولید حدود ۱۱ میلیون قطعه جوجه یک روزه به صورت متوسط ماهانه در گیلان و افزایش ۲۸ درصدی این شاخص نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: تشدید نظارت ها، رصد و پایش میدانی و راستی آزمایی شبکه توزیع از مبدأ تا مقصد باید با جدیت و به صورت مستمر انجام شود.

در این جلسه گزارش اقدامات قرارگاه ساماندهی مرغ و ذخایر نهاده های دامی توسط رئیس سازمان صمت، مدیرکل دامپزشکی و معاون جهاد کشاورزی استان، آخرین وضعیت تأمین، ذخیره سازی و حمل آرد و گندم توسط سرپرست اداره کل غله استان و نیز نحوه مدیریت آرد در رشت توسط فرماندار این شهرستان ارائه شد.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان