جستجوگر خبری شهرستان شفت

۶ شهرستان گیلان میزبان ۱۸ هزار و ۱۳۳ داوطلب کارشناسی ارشد است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ نماینده تام‌الاختیار وزارت علوم در دانشگاه گیلان گفت : آزمون کارشناسی ارشد همزمان با سراسر کشور امروز در ۶ شهرستان گیلان با حضور ۱۸ هزار و ۱۳۳ داوطلب با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی آغاز شد.
ارسلان دمیرچی افزود: این آزمون تا روز جمعه ۸ مرداد ادامه دارد.
وی گفت : از ۱۸ هزار و ۱۳۳ داوطب ۲۵ درصد خانم و ۷۵ درصد آقا هستند.
نماینده تام‌الاختیار وزارت علوم در دانشگاه گیلان افزود : در نخستین روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد هزار و ۶۳۵ داوطلب در ۶ شهرستان گیلان با هم رقابت کردند.
ارسلان دمیرچی با اشاره به اینکه شهر رشت با هزار و ۱۵۸ داوطلب بیشترین شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد را به خود اختصاص داده است افزود: رودسر هم با ۷۰ داوطلب کمترین داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در گیلان را داشت.

var player = videojs('player_192862_6770517',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/6770517',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان