جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گفته معاون اجرایی ستاد اجرایی فرمان امام همکاری مردم، گروه های جهادی، خیرین و هئیت های مذهبی ۵۰ هزار پرس غذا در بین نیازمندان توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مجتبی امیریان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان امام در طول سال و ایام کرونا اقدامات خوبی در راستای کمک به نیازمندان انجام داده است، اظهار کرد: یکی از اولویت و برنامه های مهم ستاد اجرایی فرمان امام کمک به نیازمندان و رحمت محرومیت زدایی و همچنین ایجاد اشتغال در کشور بوده و از این امر مهم هیچگاه کوتاهی نکرده است. 

وی ستاد اجرایی فرمان امام را یار و یاور مردم در بحران ها دانست و گفت: بسیاری از زوج های جوان به دلیل عدم تمکن مالی توانایی خرید جهیزیه را نداشته و ستاد اجرایی با کمک خیرین علاوه بر تهیه چند سری جهیزیه اقدام به توزیع بسته های معیشتی هم کرده است. 

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام در گیلان با اشاره به توزیع غذا در روز عید غدیر بیان کرد: با همکاری مردم، گروه های جهادی، خیرین و هئیت های مذهبی ۵۰ هزار پرس غذا در بین نیازمندان توزیع می شود. 

امیریان با تاکید بر لزوم توجه به پخش اطعام در روز عید غدیر تصریح کرد: در روز عید غدیر سه میلیون غذا توسط ستاد اجرایی فرمان امام در کشور توزیع و سهم گیلان از این میزان توزیع ۵۰ هزار پرس است که روز عید غدیر در همه شهرستان های گیلان بین مردم توزیع می شود. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان