جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- استاندار گیلان تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات را نشأت گرفته از نگاه هوشمندانه امام خمینی دانست و گفت: باید تولید برنامه های کیفی و استفاده از فضای مجازی در مناسبت ها استمرار داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع صبح دوشنبه در دیدار با رئیس و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به مناسبت در پیش بودن سالروز تأسیس این شورا، اظهار کرد: تأسیس این شورا نشان دهنده نگاه هوشمندان امام خمینی (ره) است.

وی به جایگاه و اهمیت اقدامات این شورا در راستای اشاعه فرهنگی دینی و ولایی اشاره کرد و افزود: اجرای برنامه های مناسبتی مذهبی همچون عید غدیر در کنار آئین های ملی، در راستای ترویج فرهنگ دینی و ولایی به ویژه برای نسل جوان و مقابله با هجمه های رسانه ای بسیار اثرگذار است.

استاندار گیلان در ادامه با تأکید بر لزوم حفظ گفتمان وحدت، انسجام و همدلی میان مسئولان و مردم در استان، اضافه کرد: وجود این فضا در استان به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در اجرای وظایف و رسالت ها کمک کرد.

وی با اشاره به اینکه تقویت نگاه مردم جهت غنا بخشیدن به باورهای انقلابی از مهم ترین کارکردهای این شورا است، تصریح کرد: نمونه های بارزی از این کارکردها طی سال های اخیر شاهد بودیم که برای مثال بازتاب گسترده حضور گیلانیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۹۸ با وجود بارش برف سنگین است.

زارع با اشاره به تذکرات رهبری در زمینه جنگ نرم دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، افزود: با وجود برنامه ریزی دشمنان نظام، دولت و مردم در برهه های تاریخی مختلف، با درایت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و دلسوزان ایران اسلامی، توطئه های آنها به ویژه در انتخابات اخیر خنثی کردند.

وی با بیان اینکه جنگ اقتصادی و شیوع کرونا از مهمترین تنگناها طی سال های اخیر بود، ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در برگزاری مراسم پاسداشت مناسبت ها، در انجام مصوبات ستادهای ملی و استانی مقابله با کرونا با در نظر گرفتن سلامت مردم، جز موفق ترین ها بوده است.

زارع بر ضرورت استمرار برگزاری برنامه های کیفی و تولید محتواهای مناسب در جهت استفاده حداکثری از فضای رسانه ای و مجازی در کنار صدا و سیما با خلاقیت و نوآوری تأکید کرد و گفت: این انقلاب و آرمان های آن در هیچ زمانی فراموش شدنی نیست و باید برای زنده نگه داشتن آن از ابزارها و شیوه های نوین استفاده کرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان