جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به ارائه مدلی جدید برای برگزاری مناسبت های انقلابی و مذهبی با شیوع کرونا، گفت: عملکرد این شورا در گیلان خوب بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مجتبی اشجری صبح دوشنبه در دیدار با استاندار گیلان به مناسبت سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به فعالیت این نهاد طی چهار دهه گذشته، گفت: این شورا در برگزاری مراسم ملی و انقلابی و همچنین اعلام مواضع نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران در مقاطع مختلف عملکرد خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه برگزاری بزرگداشت مناسبت های انقلاب و برگزاری مراسم ملی و انقلابی از وظایف این شورا است، اظهار کرد: لحظه شناسی از مهمترین ویژگی های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این سال ها بوده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه این نهاد مولود انقلاب همواره زمینه ساز حضور آگاهانه و به موقع مردم در مناسبت های ملی و انقلابی و رخدادهای مهم بوده است، افزود: این نهاد با زمینه سازی خلق حماسه های متعدد موجبات مانایی انقلاب اسلامی را فراهم آورده است.

وی در ادامه با بیان اینکه حضور پرشور مردم در بزرگداشت ایام الله انقلاب اسلامی نقشه های متعدد دشمنان نظام را خنثی کرده است، بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش مؤذن انقلاب اسلامی را داشته و همواره مردم را به پاسداشت مناسبت های انقلاب و حراست از نظام مقدس فراخوانده است.

اشجری با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در صراط مستقیم حرکت کرده است، گفت: این نهاد انقلابی موفقیت های خود را مدیون بصیرت و حضور آگاهانه و پرشور مردم در بزنگاه های حساس تاریخی است.

وی با بیان اینکه این شورا تلاش کرده با آگاهی بخشی، بازخوانی و واکاوی رویدادها و رخدادهای انقلاب جلوی تحریف و فراموشی مناسبت ها را بگیرد، تصریح کرد: با شیوع ویروس کرونا نیز این نهاد انقلابی تلاش کرد با ارائه مدلی ضمن صیانت از سلامت جامعه، زمینه های پاسداشت مناسبت ها را نیز فراهم کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه مناسبت های انقلاب اسلامی تعطیل نشدنی است، تاکید کرد: در ماه های اخیر مراسم سلامت محور بسیاری با حضور نمادین مردم و گاهی به شکل رژه خانوادگی خودرویی و یا برنامه زنده تلویزیونی در ساعات پر مخاطب برگزار شده است.

وی با بیان اینکه حضور آیت الله جنتی در رأس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی موجب قوام این نهاد انقلابی شده است، بیان کرد: هدایت های هوشمندانه و حمایت های دلسوزانه این عالم مجاهد سبب غنای مناسبت های انقلابی در سطح کشور شده است.

حجت الاسلام اشجری، استان گیلان را جز استان های موفق کشور در بزرگداشت مناسبت های اسلامی و انقلابی و برگزاری مراسم ملی و مذهبی دانست و اظهار کرد: این استان توانسته با ابتکار و نوآوری در بزرگداشت ایام الله انقلاب اسلامی در شرایط مختلف، به نمونه ای مثال زدنی و الگویی برای دیگر استان ها تبدیل شود.

وی ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از یک مجموعه بزرگ مدیریتی در سطح استان تشکیل شده که با همفکری، همدلی و همکاری و زمینه سازی حضور پرشور و شعور مردم، حماسه های بزرگی را در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسانده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان