جستجوگر خبری شهرستان شفت

جانشین فرمانده انتظامی گیلان: از تردد ۱۴ گروه گردشگری بدون مجوز در ۲ روز گذشته در جاده های استان جلوگیری شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سرهنگ حسین حسن‌پور گفت: در پی افزایش نارضایتی مردم مبنی بر برهم زدن نظم و امنیت عمومی از سوی عده‌ای از جوانان که در ساعات پایانی شب با حرکاتی نمایشی و مخاطره‌آمیز نظم عمومی را برهم می‌زدند ، ماموران پلیس از تردد ۱۴ گروه گردشگری بدون مجوز در قالب ۱۱ دستگاه اتو‌بوس و ۹ دستگاه مینی‌بوس شامل ۵۱۲ نفر در جاده‌های استان در ۲ روز گذشته جلوگیری کردند.

وی با اشاره به بکارگیری ۱۷ گروه ماموران پلیس در این طرح ، افزود: همچنین در این مدت، ۱۰ خودرو متخلف و هنجارشکن در شهرستان رشت، توقیف و روانه پارکینگ شدند.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان همچنین از اعمال قانون برای صاحبان متخلف ۲۱۸ خودرو، ارسال پیامک ارشادی برای مالکان ۳۴۱ خودرو و دستگیری ۱۱ نفر در این مدت خبر داد.

سرهنگ حسن‌پور در پایان تامین امنیت گردشگران و مسافران و همچنین حراست از مبانی اعتقادی و فرهنگ غنی ایران اسلامی را از اولویت‌های نیروی انتظامی دانست و افزود: طرح برخورد با تخلفات حادثه‌ساز و مخاطره‌آمیز، خودرو‌های هنجارشکن و تور‌های گردشگری بدون مجوز به صورت مستمر در دستور کار پلیس گیلان قرار دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان