جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به ثبت مالکیت فکری و صنعتی چهار محصول زیتون، بادام زمینی، چای و برنج استان، گفت: این موضوع به واسطه کمیت و کیفیت این محصولات انجام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد دلق پوش عصر یکشنبه در دیدار با نماینده منتخب مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس با اشاره به اینکه رونق تجارت و بازار بادام زمینی، باید جهانی شود، افزود: سال گذشته در همین راستا میز کالایی بادام زمینی در آستانه برگزار شد.

رئیس سازمان صمت گیلان با بیان اینکه در چند سال گذشته ثبت مالکیت فکری و صنعتی چهار محصول زیتون، بادام زمینی، چای و برنج از محصولات مهم کشاورزی گیلان انجام شده است، گفت: این اقدام به واسطه کیفیت و کمیت بالای این محصولات انجام شده و نیازمند حمایت و پشتیبانی است.

دلق پوش در ادامه به لزوم فعال سازی کارگروه های آرد و نان شهرستان ها تأکید و اضافه کرد: این اقدام به بهره مندی از ظرفیت قانونی این کارگروه ها کمک می کند.

یو گفت: کارگروه آرد و نان شهرستانی برای جذب بهینه سهمیه ها و رصد کارشناسی مجوزها می تواند توازن مطلوبی را در این حوزه ایجاد کند، اضافه کرد: این موضوع در آستانه اشرفیه نیز می تواند با همکاری فرمانداری و اداره صمت شهرستان اجرایی شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان