جستجوگر خبری شهرستان شفت

در مراسمی سرهنگ دوم مهدی پارسا به عنوان معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مراسم تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان با حضور  سردار فرمانده سپاه قدس گیلان و مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) برگزار شد.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در این مراسم با تبریک دهه ولایت اظهار کرد: عید غدیر نماد وحدت و ولایت پذیری بوده و باید اهداف عید غدیر و نقش آن در جامعه اسلامی برای جوانان بازگو شود.

حجت الاسلام والمسلمین احسان الله محمدی با تأکید بر نقش کارگزینان نظام مقدس جمهوری اسلامی در پیشبرد اهداف نظام اسلامی گفت: این کارگزاران هستند که به حکومت و حاکمیت قوام و قداست می بخشند.

وی نقش رسانه در بازگو کردن نقش سپاه پاسداران در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی را بسیار  مؤثر دانست و بیان کرد: باید از ظرفیت تمامی رسانه ها به خصوص رسانه های انقلابی در سپاه پاسداران نهایت بهره را برد زیرا استکبار در تلاش است تا نقش سپاه در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی را کمرنگ جلوه دهد.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ کامران کوچکی نژاد تقدیر و سرهنگ دوم پاسدار مهدی پارسا به عنوان معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان منصوب شد.

همچنین از سرهنگ بابک صدوق تشکر و حجت الاسلام و المسلمین بخشش به عنوان جانشین  و دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان معرفی گردید.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان