جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا- رقابت های فوتبال لیگ برتر امیدهای استان گیلان عصر جمعه با انجام هفته نهم و پایانی و با قهرمانی تیم سپیدرود به اتمام رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در رقابت های فوتبال لیگ امیدهای استان گیلان تیم های فوتبال امید سپیدرود رشت ، چوکا تالش ، پگاه گیلان ، داماش نوین گیلان ، سردارجنگل گوراب زرمیخ ، کاسپین پره سر، شهرداری بندر آستارا، مقاومت بسیج بندرآستارا ، شهرداری بندرانزلی و کیان مهر گیلان حضور داشتند که از روز دهم خرداد ماه در یک گروه به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها ، تیم فوتبال امید سپیدرود رشت با اقتدار و با ۹ پیروزی متوالی از ۹ مسابقه و با کسب ۲۷ امتیاز عنوان قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص داد تا به عنوان نماینده گیلان در لیگ مناطق کشور حضور یابد.

همچنین تیم فوتبال امید کیان مهر گیلان با کسب ۲۱ امتیاز مقام دوم و نایب قهرمانی رقابت های فوتبال لیگ امیدهای استان گیلان را تصاحب کرد و تیم فوتبال امید چوکا تالش نیز با کسب ۱۹ امتیاز مقام سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

در بازی های برگزار شده از هفته نهم و پایانی این رقابت ها نیز، تیم فوتبال امید چوکا تالش با نتیجه ۲ بر یک برابر تیم فوتبال امید داماش نوین گیلان به برتری رسید و تیم فوتبال امید کاسپین پره سر با نتیجه سه بر صفر سردارجنگل گوراب زرمیخ را شکست داد.

همچنین تیم فوتبال امید سپیدرود رشت که هفته گذشته قهرمانی خود را مسجل کرده بود، در هفته پایانی این مسابقات با نتیجه سه بر صفر برابر پگاه رشت پیروز  شد و بازی تیم های فوتبال امید مقاومت بسیج بندرآستارا و شهرداری بندراستارا با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

اما در مهمترین بازی هفته پایانی رقابت های فوتبال لیگ برتر امیدهای استان گیلان، تیم های شهرداری بندرانزلی و کیان مهر گیلان به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال کیان مهر گیلان با نتجه ۲ بر یک برابر حریف خود به برتری رسید تا با این پیروزی ، مقام نایب قهرمانی را کسب کند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان