جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا - ایرنا - دادستان دادسرای عمومی و انقلاب آستارا از تحت تعقیب قضایی قرارگرفتن اخلال گران عفت عمومی و عاملان رفتار خودسرانه با یک متهم در این شهرستان خبر داد.

یاسر همدمی روز جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: برای اشخاصی که چند روز قبل در روز تعطیل وارد یک فضای اداری شده و با برخورد خودسرانه با یک متهم ، اسباب ناراحتی مردم را فراهم کردند، همان روز پرونده قضایی تشکیل شد.

وی ادامه داد: یکی از افرادی که از صحنه برخورد خودسرانه چند نفر با متهم فیلمبرداری کرده، دستگیر شده است و انتشاردهندگان فیلم در فضای مجازی و همه عاملان رفتار غیرقانونی با متهم، تحت تعقیب قضایی قرار دارند.

همدمی متذکر شد: رسیدگی به هر گونه اتهام و جرم باید در محاکم قضایی و با طی مراحل اداری و حقوقی صورت گیرد و برخورد با هر گونه اتهام یا متهم، در صلاحیت افراد و شهروندان نیست.

دادستان عمومی و انقلاب آستارا تصریح کرد: دستگاه قضا طبق قانون برای متهم یا متهمان، پرونده تشکیل داده و روند اداری و حقوقی رسیدگی به مصادیق مجرمانه را پیگیری می کند.

موضوع پرونده اتهام روابط نامشروع یکی از مدیران با کارکنان ادارات در روز تعطیل بوده که متهمان به شکل نامناسبی مورد هجوم افراد قرار گرفته و با شرایط نامناسب از اداره بیرون انداخته شده و از آنها فیلمبرداری و در فضای مجازی منتشر شده است .

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان