جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - رضا عادل به عنوان داور بازی تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کشور انتخاب شد.

رئیس هیات فوتبال استان گیلان روز جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد در تنها بازی باقی مانده از مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها جام حذفی باشگاه های کشور، غروب شنبه دوم مرداد ماه به میزبانی ملوان با هم به رقابت می پردازند.

قربانعلی الماس خاله افزود: از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال نیز، رضا عادل به عنوان داور این دیدار انتخاب شده که اسماعیل احمدی و دانیال باشنده به عنوان کمک داور در این مسابقه حضور یافته و رضا عادل را همراهی می کنند.

وی ادامه داد: همچنین مهرداد خسروی به عنوان داور چهارم در این بازی حضور خواهد یافت و نادر جعفری نیز، به عنوان ناظر گروه داوری بازی تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد انتخاب شده است.

رئیس هیات فوتبال استان گیلان بیان کرد: تیم برنده این بازی به جمع چهار تیم برتر مرحله نیمه نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور صعود خواهد کرد که امیدواریم تیم ملوان با اقتدار برابر حریف خود به برتری دست یافته تا به همراه تیم های استقلال تهران ، فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان به مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور صعود کند.

الماس خاله خاطرنشان کرد: ملوانان پیش از این و در مراحل قبلی رقابت های جام حذفی کشور، برابر تیم های رایکای بابل، ویستاتوربین تهران و نساجی مازندران به برتری رسیده و جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی را کسب کردند.

جام حذفی کشور با عنوان گرامیداشت آزادسازی خرمشهر برگزار می شود که به همین مناسبت نیز در سالیان اخیر بازی پایانی و فینال این مسابقات در شهر خرمشهر برگزار و رقابت های این جام به صورت تک حذفی و تک بازی برگزار می شود و یکی از سهمیه های اصلی ایران در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمان جام حذفی تعلق می گیرد.

تیم ملوان بندرانزلی در سالهای ۶۵ و ۶۹ عنوان قهرمانی و سالهای ۶۶ و ۶۷ عنوان نایب قهرمانی رقابت های جام حذفی کشور را کسب کرد و با ۲ قهرمانی و ۲ نایب قهرمانی یکی از پرافتخارترین تیم های کشور در مسابقات جام حذفی کشور بشمار می رود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان