جستجوگر خبری شهرستان شفت

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه گیلان استانی توانمند در بخش رسانه است، گفت: افراد توانمند رسانه ای گیلان حرف های زیادی در کشور برای گفتن دارند و همواره جزو اولین های کشور بوده اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مراسم افتتاح پروژه های صداوسیمای مرکز گیلان با حضور عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صداوسیمای کشور و محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد. 

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در این مراسم با اشاره به اینکه رسانه استانی گیلان باید فرهنگ و آداب و رسوم گیلان را به کشور منعکس کند، اظهار کرد: صدا و سیما مرکز گیلان یکی رسانه های استانی برتر کشور است. 

محمدباقر نوبخت با بیان اینکه گیلان استانی توانمند در بخش رسانه است، افزود: افراد توانمند رسانه ای گیلان حرف های زیادی در کشور برای گفتن دارند و همواره جزو اولین های کشور بوده اند.

صداوسیمای گیلان تلاش می کند که رسانه فرهنگ و اقتصاد گیلان باشد

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز با اشاره به اینکه رسانه استانی بازوی توانمند صدا و سیمای کشور است، اظهار کرد: گیلان در بخش های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در کشور زبانزد است. 

محمدباقر باقرزاده با اشاره به اینکه گیلان نقطه اتصال شمال و جنوب و محور نوستراک است، گفت: گیلان در سطح بین الملل حرف های زیادی برای گفتن دارد. 

وی با بیان اینکه رسانه استانی، رسانه انقلاب است، افزود: صداوسیمای مرکز گیلان تلاش می کند که رسانه فرهنگ و اقتصاد گیلان باشد و این سال های اخیر نیز سال های پرتلاشی برای کارکنان سازمان بود. 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به اینکه مرکز گیلان مرکز کار و تلاش است، بیان کرد: کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان همواره رقابت در کار و رفاقت در همکاری دارند و این اقدامات خوب در صدا و سیما گیلان حاصل تلاش های این مجموعه توانمند است. 

باقرزاده با بیان اینکه استان گیلان جزو استان های اولیه در زمینه HDسازی خواهد بود، گفت: در آینده ای نزدیک گیلان جزو استان های پیشرو در حوزه پخش HD می شود و تجهیزات این کار آماده است. 

وی با اشاره به اینکه در بخش های سیما، رادیو، بخش اخبار و فنی جزو اولین های کشور هستیم، تصریح کرد: در بخش های شبکه محور، مناسک سازی، بهره گیری از دانشگاهیان و روحانیون برجسته و تلاش برای تولید کارهای فاخر برنامه ریزی های فراوانی صورت گرفته است. 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به شعار سال بیان کرد: یکپارچه سازی تأسیسات و افتخار آفرینی در جشنواره های مختلف حاصل تلاش شبانه روزی کارکنان توانمند صداوسیمای مرکز گیلان است. 

باقرزاده با اشاره به ساخت یک سریال ۳۰۰ قسمتی در گیلان افزود: اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی این سریال پرداخت شده و ۱۰ میلیارد دیگر را نیز رئیس سازمان صدا و سیمای کشور پرداخت کردند. 

وی با بیان اینکه این سریال با کارگردانی آقای تبریزی ساخته می شود، گفت: علاوه بر این سریال، ساخت یک سریال دیگر ۱۸ قسمتی با موضوع انعکاس مجاهدت های خالصانه کادر درمان کشور نیز در گیلان آغاز می شود. 

گیلانیان پیش قراول حوزه علم و فناوری در کشور هستند

رییس مجمع نمایندگان گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه صدا و سیمای مرکز گیلان جزو اولین های کشور است، اظهار کرد: دلیل این موضوع، ظرفیت های خدادادی و انسانی همیشگی گیلان است که جزو اولین ها قرار گرفته است. 

حجت الاسلام والمسلمین صفری با اشاره به اینکه گیلان می تواند نسبت به الان هم رشد بیشتری داشته باشد، افزود: از صداوسیما انتظار داریم که از وجود گیلانیان در بخش کشوری بیشتر بهره ببرد. 

وی با بیان اینکه گیلانیان پیش قراول حوزه علم و فناوری در کشور هستند، گفت: باید ظرفیت های گیلان در بخش ملی بیشتر منعکس شود و نباید مسئولان در این زمینه کم کاری کنند. 

رییس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه بخش فیبر نوری باید در اختیار صدا و سیمای مرکز گیلان قرار بگیرد، تصریح کرد: وضعیت استخدام کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان باید هرچه سریع تر مشخص شود و باید شرایط جذب این عزیزان مانند سایر استانها فراهم شود. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان