جستجوگر خبری شهرستان شفت

رییس سازمان صداوسیما با اشاره به اینکه گیلان نخستین استان کشور است که کل چرخه در آن HD می شود، گفت: این آغاز حرکت در مسیری جدید و متنوع برای صدا و سیما کشور است.

عبدالعلی علی عسگری امروز در حاشیه افتتاح طرح های بزرگ استودیویی و فنی صدا و سیمای مرکز گیلان در گفت وگو با با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه تلاش کردیم تا مراکز استان ها ۲۴ ساعته شوند، اظهار کرد: با استفاده از هنرمندان و صاحب نظران هر استان تراز تولیدات افزایش یافت و روز به روز تولیداتی با کیفیت بالا در مراکز استان ها تولید شد.

وی با بیان اینکه در آغاز همه استودیو های پخش و تولید مراکز SD بودند، گفت: در تلاش هستیم تا همه استودیو های پخش و تولید صدا و سیمای مراکز استان ها را HDسازی کنیم که این جزو ضروریات زمان است.

رییس سازمان صدا و سیما با اشاره به همکاری سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: سازمان برنامه و بودجه علاوه بر بودجه های جاری، با کمک های مالی به پیشرفته سازی و بروزکردن سامانه ها کمک کردند تا مرکز گیلان کاملا نوسازی و پخش آن از SD به HD تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه گیلان اولین مرکزی است که کل چرخه در آن HD می شود، افزود: این آغاز حرکت در مسیری جدید و متنوع برای صدا و سیما کشور است.

علی عسگری با بیان اینکه در زمینه برودکست هم امیدواریم با تامین منابع موردنیاز بتوانیم همه استان ها را به تراز بالا برسانیم، گفت: با بروز شدن مراکز استان ها استفاده از فن آوری های پیشرفته تر راحت تر می شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان