جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به هجمه های دشمن علیه ایران اسلامی گفت: رسانه های کشور های دیگر در تضاد با منافع ملی ما هستند و نگاه سلطه طلبانه به منافع ما دارند، صداوسیما باید بتواند با ...

محمد باقر نوبخت امروز در حاشیه افتتاح طرح های بزرگ استودیویی و فنی صداوسیمای مرکز گیلان در گفت وگو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه صداوسیما در عرصه تولیدات درون مرزی اقدامات ارزشمندی داشته است، اظهار کرد: باید به صداوسیما برای انسجام ملی و انعکاس توانایی هایی که در جای جای میهن اسلامی و در استان ها وجود دارد توجه ویژه شود.

رئیس سازمان برنامه بودجه کشور با اشاره به ترویج فرهنگ غنی و اصیل استان گیلان گفت: امیدوارم صداوسیمای مرکز گیلان فرهنگ منطقه ای این استان را که جزو مهم ترین فرهنگ ملی و غنی کشور است را با تمام توان ترویج دهد.

وی با اشاره به هجمه های دشمن علیه ایران اسلامی افزود: رسانه های کشور های دیگر، در تضاد با منافع ملی ما هستند و نگاه سلطه طلبانه به منافع ما دارند، صداوسیما باید بتواند با تولیدات مناسب در عرصه رقابت های بین المللی به خوبی ظاهر شود.

معاون رییس جمهور با بیان اینکه من در دولت های یازدهم و دوازدهم در مسؤولیت ریاست سازمان برنامه و بودجه از صداوسیما پشتیبان کردم، گفت: حمایت از صداوسیما و رسانه ها سبب موفقیت ایران در عرصه های جهانی می شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان