جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون رئیس جمهوری با اشاره به نقش مهم صدا و سیما در مستعد کردن توانمندی های داخلی، گفت: حضور در عرصه های بین المللی و تقویت انسجام ملی دو ماموریت مهم این سازمان است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر نوبخت ظهر پنج شنبه در حاشیه مراسم افتتاح طرح های صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به اینکه این سازمان دو مأموریت مهم و راهبردی را هدایت می کند، اظهار کرد: حضور و رقابت در عرصه بین المللی یکی از مأموریت های سازمان صدا و سیما است.

وی به بهره مندی رسانه های خارجی از امکانات پیشرفته و به روز و همچنین تضاد منافع با جمهوری اسلامی ایران و نگاه سلطه طلبانه به منافع ملی ایران، اشاره کرد و گفت: صدا و سیما در این عرصه باید بتواند در رقابت های بین المللی به خوبی ظاهر شود.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه خوشبختانه این سازمان به خوبی از انجام این نقش برآمده است، افزود: از سوی دیگر این سازمان برای انسجام ملی و عرضه کردن توانایی که در همه مناطق کشور وجود دارد باید تلاش کند.

وی ادامه داد: سازمان صدا و سیما از این نظر دو مأموریت برون و درون مرزی به ویژه با منظر استانی دارد که عملکرد خوبی در این زمینه ها به نمایش گذاشته است.

نوبخت با تأکید بر لزوم حمایت دولت های از سازمان صدا و سیما برای انجام درست مأموریت ها خود، گفت: باید با تشخیص درست از جایگاه صدا و سیما حمایت های لازم را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه باید بدانیم که صدا و سیما توانایی این را دارد که کشور را در عرصه رقابت های جهانی و مستعد کردن توانایی ها داخلی فعال کند، ادامه داد: در زمینه توسعه، ارتقا و نهادینه کردن و انتقال فرهنگی ملی و بومی نیز توانایی های فراوانی دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان