جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس پلیس راهور گیلان ا گله مندی از حجم زیاد مسافران در گیلان گفت: از آغاز محدودیت های ترددی هر ۲۴ ساعت مأموران پلیس راهور حدود ۷۰۰ خودرو را جریمه می شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، امیر طالبی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه  ممنوعیت تردد خودروها در گیلان همچنان ادامه دار است، اظهار کرد: به دلیل تعطیلی چندروزه تهران ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی در گیلان اجرایی شده است.

وی با تأکید بر لزوم توجه به محدودیت های کرونایی در گیلان گفت: مأموران  پلیس راهور از ساعت ۱۸ عصر روز دوشنبه ۲۸ تیرماه در مبادی ورودی استان مستقرشده اند. 

با اشاره به اینکه هم زمان با آغاز اعمال محدودیت های ترددی در کشور این محدودیت ها در استان گیلان نیز اجرایی شده است، اظهار کرد: نیروهای پلیس راهور از ساعت ۱۸ عصر روز دوشنبه ۲۸ تیرماه در مبادی ورودی استان مستقرشده و خودروهای غیربومی را اعمال قانون می کنند.

رئیس پلیس راهور گیلان با گله مندی از حجم زیاد مسافران در گیلان افزود: علیرغم هشدارهای پی در پی در خصوص عدم ورود به گیلان ولی متأسفانه  شاهد حجم بسیار زیاد مسافر به این استان در شهرستان های رودبار و دیگر مبادی ورودی استان هستند.

طالبی از ورود ۱۵ خودرو در هر دقیقه به  گیلان خبر داد و گفت: ورود هرگونه خودروی غیربومی به گیلان ممنوع بوده و نیمی از خودروها با توصیه مأموران پلیس مستقر در مبادی ورودی به شهرهای خود بازمی گردند، ولی با این حال شاهد  اصرار به ورود برخی از هم وطنان به استان گیلان هستیم.

وی با بیان اینکه پلیس راهور با  خودروهای غیربومی واردشده به گیلان به شدت برخورد می کند، تصریح کرد: بر اساس آمار از آغاز  محدودیت های ترددی هر ۲۴ ساعت مأموران پلیس راهور حدود ۷۰۰ خودرو را جریمه می شوند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان