جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس سازمان صداوسیمای کشور با اشاره به ساخت سریال در زمینه کرونا گفت: برای ساخت سریال ابر می بارد در زمینه انعکاس تلاش های مجاهدان عرصه سلامت و موضوع کرونا نیز برنامه ریزی کردیم که این کار هم به گیلان ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، عبدالعلی علی عسکری امروز در مراسم افتتاحیه مراسم تجهیزسازی ساختمان جدید ولایت صداوسیمای مرکز گیلان در رشت با تبریک ایام دهه امامت و ولایت اظهار کرد: استان گیلان، استانی مهم و راهبردی در کشور است که ما توجه ویژه به این مرکز داریم. 

وی با اشاره به اینکه باید به بخش های زیرساختی توجه بیشتری داشته باشیم، گفت: گیلان پیش قراول توسعه های فنی بوده است و بخشی از توسعه ها هم از طریق شرکت های دانش بنیان صورت گرفته است. 

رئیس سازمان صداوسیمای کشور با بیان اینکه راه اندازی دو پروژه فرهنگی بزرگ در گیلان ستودنی است، افزود: گیلان همواره در این کارها مثال زدنی بوده است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که نحوه زندگی یک خانواده معمولی ایرانی را در گیلان در ۳۰۰ قسمت تولید کنیم.

علی عسکری با اشاره به اینکه ۶۵ قسمت فیلمنامه تهیه شده بیان کرد: امیدواریم فصل اول در ۶۵ قسمت و با قدرت در گیلان آغاز شود در سال های بعد هم سایر فصل ها ساخته شود. 

وی با بیان اینکه در کشور نیز سریال های بزرگی برای تولید داریم، تصریح کرد: سریال حضرت موسی (ع) و سریال سلمان پیشرفت های خوبی داشته است و تراز بخش سریال سازی در کشور بعد از پخش این سریال ها افزایش پیدا خواهد کرد. 

رئیس سازمان صداوسیمای کشور با اشاره به ساخت سریال در زمینه کرونا گفت: برای ساخت سریال در زمینه انعکاس تلاش های مجاهدان عرصه سلامت و موضوع کرونا نیز برنامه ریزی کردیم که این کار هم به گیلان سپرده شد تا این سریال در ۱۸ قسمت در گیلان ساخته شود. 

علی عسکری با بیان اینکه در ایام عید غدیر برنامه های شادی را برای مردم تدارک دیده ایم، افزود: تولید برنامه هایی جهت کمک رسانی به نیازمندان نیز ازجمله ویژه برنامه های ما در ایام عید غدیر است. 

وی با اشاره به اینکه کرونا، خشکسالی و تحریم مشکلات فراوانی را برای مردم ایجاد کرده است، بیان کرد: باید برای پیشرفت تولید در کشور تلاش کنیم و باید برنامه های اختصاصی زیادی برای تولیدکنندگان داشته باشیم و توجه به جهش خوداشتغالی اهمیت بالایی دارد. 

افتتاح استودیوهای رادیویی، تلویزیونی، واحد سیارHD صدا و سیمای مرکز گیلان

استاندار گیلان نیز با بیان اینکه رسانه ملی طی سال های اخیر در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام اسلامی و همراهی امپراتوری های رسانه ای، توانسته به خوبی حافظ منافع ملت ایران باشد، اظهار کرد: طی افزون بر ۱۷ ماه گذشته در جریان شیوع ویروس کرونا نیز رسانه ملی در کنار ستاد ملی مقابله با این بیماری و کادر بهداشت و درمان در فرآیند علم آموزی فرزندان مان در قالب مدرسه تلویزیونی ایران و نیز فرهنگ سازی و آگاهی افزایی های عمومی در تغییر سبک زندگی، نقش آفرینی مؤثری داشته است. 

ارسلان زارع به نقش صدا و سیما در انعکاس واقع بینانه مشکلات مردم به مسؤولان اشاره کرد و گفت: بیان دستاوردها و خدمات دولت و همه ارکان نظام به مردم زمینه ساز امیدآفرینی در جامعه و اعتماد آنان به نظام و آینده درخشان انقلاب در توسعه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی خواهد بود. 

وی با اشاره به برنامه ریزی های ارزنده صدا و سیمای مرکز گیلان در تولید محتواهای مختلف و نیز تهیه اخبار و اطلاع رسانی به مردم بیان کرد: به طور قطع با افتتاح استودیوهای رادیویی، تلویزیونی، واحد سیارHD و تجهیز کامل ساختمان ولایت صدا و سیمای مرکز گیلان، شاهد ارتقاء سطح کیفیت برنامه های تولید و پخش صدا و سیما و رضایتمندی مردم خواهیم بود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان