جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه باید با مدیر متخلف در هر سطح و جایگاه ای با شدت برخورد شود، گفت: ما تاکیدات مکرری به مدیران امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی گیلان داشتیم که هیچ گونه تساهل و ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین محمد صفری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پاکدستی یکی از شاخصه های نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: یکی از شاخصه های اصلی مدیران نظام اسلامی طهارت و پاکدستی محسوب می شود بنابراین طبق تاکیدات دین مبین اسلام و انقلاب این دو مهم باید همواره در سرلوحه کار مدیران و مسؤولان قرار بگیرد. 

وی با تاکید بر جلوگیری و مبارزه با فساد در هر برهه از جامعه گفت: مدیران و کارگزاران جامعه در هر اجتماعی چه اسلامی و چه غیراسلامی بایستی از شاخصه هایی مانندعدم طمع به جان و مال و ناموس مردم، عفت و پاکدامنی، طهارت و سلامت اخلاقی برخوردار باشد. 

رئیس مجمع نمایندگان گیلان یکی از مولفه های ایجاد آرامش در جامعه را دوری ادارات از فساد دانست و افزود: متأسفانه در پاره ای از مواقع می شنویم که برخی از مدیران خواسته یا ناخواسته به دام هایی انداخته می شوند که موجبات وهن و شبهه برای نظام اسلامی فراهم می شود. 

صفری با بیان اینکه باید با مدیر متخلف در هر سطح و جایگاه ای با شدت برخورد شود، تصریح کرد: ما تاکیدات مکرری به مدیران امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی گیلان داشتیم که هیچ گونه تساهل و تسامحی در این حوزه نباید وجود داشته باشد و اگر می بینیم مدیری گرفتاری اخلاقی در حوزه اداری یا خارج از آن به وجود می آورد حتما باید با شدت با آن مبارزه و فرد مورد تنبیه قرار بگیرد تا درس ادبی برای دیگران باشد. 

وی با ابرار نگرانی از شنیدن خبرهایی مبنی فساد رخ داده در برخی از سازمان ها بیان کرد: متاسفانه در کشور و استان خبرهایی را می شنویم که این دست از اخبار موجبات ناراحتی و نگرانی مردم و بزرگان دینی را به همراه دارد و از این جهت مدام در حال تاکید به نهادها هستیم و نسبت به این تاکیداتمان هم استدلالات لازم را داریم.

به گفته نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس، جامعه اسلامی باید جامعه ای باشد که بتواند از بسیاری جهات برای سایر جوامع الگو باشد و در همین جا از تمام مدیران اطلاعاتی و امنیتی، نظامی و انتظامی استان گیلان که به نوعی برای طهارت نظام مدیریتی قدم برمی دارند تشکر و قدردانی می کنم. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان