جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر شامگاه جمعه در برنامه در مسیر توسعه با بیان اینکه پوشش صرفاً برای زنان نیست و برای همه مردم جامعه است، اظهار کرد: پوشش و حجاب اثر خود را بر تربیت فرزندان به عنوان سرمایه کشور و ...

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر شامگاه جمعه در برنامه در مسیر توسعه با بیان اینکه پوشش صرفاً برای زنان نیست و برای همه مردم جامعه است، اظهار کرد: پوشش و حجاب اثر خود را بر تربیت فرزندان به عنوان سرمایه کشور و عامل توسعه جامعه بر جای می گذارد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس ادامه داد: تا زمانی که فرهنگ حجاب در جامعه نهادینه نشود قطعاً با قوه قهریه نتیجه ای حاصل نخواهد شد.

وی اضافه کرد: زمانی قانون حجاب مؤثر واقع می شود که باعث جریحه دار شدن هویت نظام اسلامی و ترویج ناهنجاری در جامعه به طور تعمدی شود.

بهروزی فر با بیان اینکه بر روند کار تولیدکنندگان و واردکنندگان البسه کشور نظارت نمی شود، بیان کرد: اگر مدیریت خوبی در ارتباط با تولید البسه ها و مدل اسلامی دنبال شود اثرات مثبتی حاصل خواهد شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه در اجرای طرح ناظر (ارسال پیامک کشف حجاب در خودرو) تعدادی از خانواده ها بی جهت آسیب دیدند، افزود: به اعتقاد بنده اثرات منفی این طرح بیشتر از آثار مثبت آن است.

وی با بیان اینکه آزمون و خطا در بحث حجاب زیاد است، افزود: حجاب نگهدارنده حریم خانواده در مقابل خطرهای احتمالی است اما اگر کسی رعایت کرد و حریمش زیر پا گذاشته شد، این خانواده دچار آسیب می شود و نگاه وی به مقوله حجاب تغییر می کند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان