جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- ایرنا - فرماندار رضوانشهر گفت: اعتبارات این شهرستان، در سال مالی جدید نسبت به سال گذشته ۴۹ درصد افزایش یافته است.

 به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا از رضوانشهر، محمود قاسمی در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان اظهار داشت: اعتبارات امسال به مبلغ بیش از ۲۸ میلیارد تومان، در قالب ۲۳ فصل و ۴۲ برنامه است .

وی ضمن قدردانی از مدیران این شهرستان در پیگیری پروژه های عمرانی و خدماتی افزود: اولویت ما امسال تکمیل و اتمام پروژه های نیمه تمام است، لذا  همه مدیران با تلاش و پیگیری های خود در راستای تخصیص و جذب  اعتبارات، اهتمام لازم را از سوی ادارات کل متبوع خود داشته باشند.

 فرماندار رضوانشهر خاطرنشان کرد: از محموع اعتبار اعلام شده برای این شهرستان، مبلغ ۷ میلیارد و ۶۴۶   میلیون تومان از محل تملک دارایی استانی، ۱۰ میلیارد و ۸۵۷ میلیون تومان، از محل ۳ درصد نفت و گاز، بیش از ۱۱ میلیارد تومان در حوزه راه روستایی و همچنین ۱۰ میلیارد و ۳۰۰  میلیون تومان از محل توازن موضوع جزء ۱۴، تأمین می شود.

 قاسمی با ابراز امیدواری برای تحقق اعتبارات اعلام شده برای طرح های این شهرستان گفت: ان شالله با حداکثر میزان جذب اعتبارات از سوی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان، بتوانیم گام موثری در ارتقاء و توسعه شهرستان برداریم.

 رئیس کمیته برنامه ریزی رضوانشهر با اشاره به اجرای طرح های روستایی که مورد خواست عموم مردم نیز بوده است گفت: با توجه به پیگیری های موثر و مستمر و همچنین رویکرد مسئولان امر نسبت به موضوعات روستا، شاهد افزایش قابل توجه اعتبارات در زمینه عمران روستایی در بخش های مختلف هستیم که در این بین راه روستایی از شاخص های بالایی برخوردار می باشد.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و دو بخش به نام های مرکزی و پره سر و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان